שבוע שחור לכדורגל המקומי

08/02/2014
חדשות

דווקא כשנדמה היה שהפועל פ"ת עלתה על הסוס, וגם מכבי התחילה לגלות סימני התאוששות, הגיע השבוע הנוכחי והחזיר את שתי קבוצות הכדורגל הבכירות של העיר למציאות הקשה.

הפועל פ"ת הפסידה השבוע פעמיים בליגה לקבוצות תחתית (2:0 להפועל עפולה במשחק ביתי, ו 2:1 למכבי יבנה בחוץ). בשני המשחקים הפגינו הכחולים יכולת חלשה. חניכיו של ניסן יחזקאל יכולים לשאוב עידוד מהעובדה שגם הקבוצות הדולקות אחריהם במאבקי העליה לליגת העל לא מצליחות לגלות יציבות, ונכון לעכשיו (המחזור יושלם ביום שני) הקבוצה ממוקמת במקום השני, המוביל לליגת העל, בפער של ארבע נקודות מבני לוד, הממוקמת שלישית. יחד עם זאת, אין ספק שאם לא יחול שיפור משמעותי ביכולת הקבוצה, אלפי האוהדים לא יוכלו לחגוג בתום העונה.

אם רוצים למצוא בכל זאת נקודת אור בשבוע הזה, אפשר אולי להתנחם בכך, שנראה כי הבעיות הכספיות של הקבוצה נפתרו, לפחות לטווח הקצר, וניתן רק לקוות כי בסוף העונה תזכה הקבוצה סוף סוף לגב כלכלי איתן.

גם מהצד השני של הכביש - העניינים יגעים. מכבי פ"ת יצאה היום למשחק חוץ קשה מול מועדון ספורט אשדוד. הלוזונים החזיקו מעמד ואף הגיעו למספר הזדמנויות קורצות להבקעה, ואולם ספגו צמד שערים בדקות האחרונות ונחלו הפסד של 2:0. הקבוצה שנלחמת על חייה בליגת העל, נמצאת אומנם מעל הקו האדום בזכות יחס שערים, אך גם לה צפויים מאבקים קשים עד סוף העונה, והיא בסכנת ירידה ממשית.

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...