שבועות בפתח תקווה - 2018

29/04/2018
חדשות


ההפנינג המסורתי של שבועות בפתח תקווה יתקיים בפארק יד לבנים ביום רביעי 16.5.18 עם הופעות לילדים ואירוע "זיכרונות מפתח תקוה".

הפעילות לילדים תחל בשעה 16:30 בגן יד לבנים שיהפוך לממלכה של פינוקיו. בפארק יתקיימו סדנאות ויצירה ברוח דמות הילדים האהובה פינוקיו, לדוגמא בסדנא של סבא ג'פטו יכינו שלטים לדלת, בקרון הנודד יכינו בובות אצבע, במסעדה של שמשון ויובב יכינו פיצה מבצק סוכר ועוד פעילויות, בחלקן בדגש על שימוש חוזר ושמירה על איכות הסביבה, כמו למשל הכנת עציץ, כדורי יו-יו מנייר ממוחזר. כמו כן תהיה פינת "הצלמניָה" צילום מגנטים.

בשעה 18:10 יעלה לבמה יובל המבולבל במופע בידור מוסיקלי לכל המשפחה, ובשעה 20:30 יתקיים בפארק אירוע "זיכרונות מפתח תקוה" המתבסס על קבוצת הפייסבוק שקמה בשם זה וביקשה לקיים מפגש לכל חבריה. עיריית פתח תקוה בשיתוף נציגי הקבוצה יזמה את האירוע שילווה על ידי DJ ירון אשבל. בהמשך חברי הקבוצה יבחרו את האמן שיופיע בהמשך הערב מתוך רשימה שתוצע להם. ברחבי הפארק יוצבו שלטים המציינים את העשורים השונים וכל אורח ייגש לאזור המתאים לעשור שלו במטרה לפגוש חברים מהעבר. ברחבי הפארק יפוזרו פופים בנוסף למחצלות ודוכני המזון ילבשו גָוון אחר המתאים לקהל המבוגר יותר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק פ"ת נטו

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...