רשימת הצעירים תכל'ס הצהירה על תמיכה באיציק ברוורמן

28/10/2018
חדשות מקומיות


חברי סיעת תכל'ס - מנהיגות צעירה לפ"ת נפגשו עם ראש העיר איציק ברוורמן והחליטו לתמוך בו בבחירות לראשות העירייה השבוע.

אמש (מוצ"ש) חברי סיעת תכל'ס - רשימת הצעירים של פתח תקווה נפגשו עם ראש העיר איציק ברוורמן בתום סבב פגישות עם מועמדים שונים לראשות העיר.

בתום הפגישה הודיעו חברי הסיעה כי הם קוראים לכל צעירי העיר, החל מגיל 17, להצביע בשני פתקים: בפתק הלבן בו האות 'כ' לסיעת תכל'ס ובפתק הצהוב לראש העיר איציק ברוורמן.

"נעשה רבות בעיר עבור צעירים ונוער בנושאים מגוונים כגון אירועים, מקומות בילוי, פסטיבלים, מלגות ללימודים ועוד. אנו משוכנעים כי שיתוף הפעולה בין סיעת תכל'ס לראש העיר איציק ברוורמן ישדרג יותר את מעמד הצעירים בפתח תקווה ויהפוך את העיר לצעירה ואטרקטיבית יותר לצעירי העיר", אמרו בסיעה והוסיפו: "אתם תתנו לנו את קולכם, אנו בתמורה מבטיחים לעבוד קשה עבורכם במהלך הקדנציה הבאה ביחד עם ראש העיר איציק ברוורמן".

ממטה ברוורמן נמסר: "שבוע הבחירות נפתח בדיוק כפי שהסתיים השבוע שלפניו, כאשר הסחף לכיוון ראש העיר ממשיך. לאחר שהבית היהודי ויהדות התורה הודיעו רשמית על תמיכה בראש העיר, גם המועמד לראשות העיר, חיים בשארי הסיר את מועמדותו והודיע על תמיכה בברוורמן. בנוסף סיעת הליכוד בראשות משה משה הודיעה גם היא בצורה רשמית על הצטרפות לתמיכה בראש העיר המכהן לקדנציה נוספת."

סיעת תכל'ס הוקמה על ידי קבוצת צעירים אכפתיים מרחבי העיר ובכוונתה לפעול לקידום מעמד הנוער והצעירים בפתח תקווה וזאת באמצעות: הקמת קרן מלגות משמעותית לתושבי העיר, חיזוק תנועות הנוער, חקיקת חוק עזר עירוני שיחייב בנייה לסטודנטים ולזוגות צעירים, הרחבת מערך קווי הלילה בעיר ועוד.

(התמונות באדיבות מטה ברוורמן)

לכתבות נוספות לקראת בחירות 2018 - לחצו כאן

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק פ"ת נטו

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...