רעיונות לערב גיבוש לעובדים שכולם ידברו עליו

29/06/2021
קריירה ודרושים


במידה ואתם מחפשים רעיונות ליום גיבוש לעובדים שלכם, הגעתם למקום הנכון. ריכזנו עבורכם מקבץ של רעיונות שיכולים להתאים לכם. תוכלו לבחור האם לשלב סוג אחד של פעילות או מספר פעילויות והכל בהתאם לתקציב ולזמן המוקצב ליום הגיבוש. מוכנים? אנחנו יוצאים לדרך!

(PIXABAY)

מסעדה

אפשר להפתיע את העובדים עם ארוחת שף במסעדה מובילה. ארוחה כזאת תמשך מספר שעות, כאשר תתחילו ממנות ראשונות ויין משובח ולאחר מכן תעברו למנות העיקריות ותסיימו עם קינוחים טעימים.

מופע סטנדאפ

אפשר לשכור חלל קטן ואפשר ללכת להופעה. אין לנו ספק שכל עובד ייהנה ממופע סטנדאפ, שכן ידוע שצחוק משחרר לחץ ומוריד חרדה.

מופע של אמן חושים

מופע בידורי, שקהל העובדים שלכם ישתתף בו ויהיה חלק בלתי נפרד ממנו. מופע של אמן חושים כולל הדגמה של יכולות שונות ומגוונות כמו קריאת מחשבות, טלפתיה, העברת מחשבות, סוגסטיות, קריאת שפת גוף ועוד.

סדנת בישול

העובדים ישתתפו בסדנת בישול שתועבר על ידי שף. במסגרת הסדנה, הם ילמדו כיצד להכין מנות שונות ומגוונות. העובדים יתחלקו לקבוצות, כאשר כל קבוצה תהיה אחראית על הכנת חלק מסוים בארוחה. בסיום, כולם ישבו לארוחה משותפת ויאכלו את האוכל שבושל.

סדנת אלכוהול

העובדים ילמדו מהמקצוענים איך לעשות שילובים נכונים ומדויקים שיהפכו כל משקה לקוקטיילים מנצח ומושלם. הסדנה מלאה בניחוחות וטעמים. אין לנו ספק בכלל שהעובדים שלכם ייהנו מהאטרקציה הזאת.

חדר בריחה

אטרקציה של חדר בריחה היא פעילות גיבוש שוברת שגרה לצוות העובדים שלכם. מדובר על משחק חיפוש אתגרי המתרחש במציאות. במסגרת המשחק, העובדים יצטרכו לאסוף רמזים ולפתור חידות ולהצליח לצאת מהחדר בזמן. האטרקציה הזו דורשת שיתוף פעולה ומחשבה משותפת והיא בעיקר מהנה ומאוד ממכרת.

היתרונות של אירוע גיבוש עובדים

יש המון יתרונות באירוע גיבוש עובדים ולהלן חלק מהם:

שיתוף פעולה לאורך זמן - יום הגיבוש מכיל בתוכו פעילויות הדורשות שיתוף פעולה של כל חברי הקבוצה. יש פעילויות שמוגבלות בזמן ועל כן הצוות צריך לשלב כוחות יחד, על מנת שיעמוד במשימות. הדבר מסייע לכך שהעובדים רואים אחד את השני מנקודת מבט שונה וחדשה. כך גם נוצרים יחסים חבריים ומנגד עולה גם הרצון לשתף פעולה גם במסגרת העבודה.

שיפור משמעותי בתקשורת הבין אישית - בדומה לסעיף הקודם, נוצרים יחסים קרובים יותר והעובדים נחשפים לכישרונות וכישורים של עובדים אחרים ובהתאם לכך גם מתחזקת התקשורת הבין אישית.

שיפור היחס לארגון – מדי יום, העובדים מתמודדים עם לחץ בעבודה ועם הצורך להספיק עוד ועוד ועל כן כאשר מתארגן יום גיבוש, יש התלהבות גדולה שכן סוף סוף אפשר לשבור את השגרה היומיומית. כמו כן, העובדים מרגישים מוערכים יותר ועל כן גם אפשר לראות שיפור משמעותי ביחס לארגון.

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...