רעיונות למתנות מעוצבות אישיות

16/11/2020
חדשות


לקראת תאריך מיוחד כמו יום הולדת, יום נישואים, יום ההיכרות או כל סיבה אחרת, בני זוג אוהבים לרכוש מתנות זה לזה. החשיבה היא לרכוש פריט שבן הזוג זקוק לו, או לחלופין מתנה שתשמח אותו והוא יתגאה בה מאד.

בחירת מתנה מעוצבת

ביקור בחנויות והצצה לאתרי האינטרנט חושפים היצע נרחב מאד של מתנות מעוצבות בתחומים רבים ולעיתים קשה מאד לבחור מתוכם את המתנה המתאימה ביותר.

חשוב לקנות פריט שבן הזוג אכן צריך כדי שהמתנה לא תונח במגירה בארון ולא יהיה בה כל שימוש לאורך זמן.

שעון מעוצב ואופנתי

אף על פי שאפשר לראות את השעה בטלפון הסלולרי, אין כמו לענוד שעון איכותי ואופנתי. אפשר לרכוש את אחד מהדגמים האלגנטיים הקיימים הן לגברים והן לנשים. לחלופין אפשר לקנות שעון ספורטיבי שיש בו את כל המידע כמו מספר הצעדים שבוצעו בכל יום, מד דופק ומדדים נוספים שמעניינים את בעלי השעון בכל פעילות ספורטיבית.

תמונה מדהימה של המשפחה הנפלאה

השימוש הנרחב במצלמה של הטלפון הסלולרי יוצר מאגר של הרבה מאד תמונות לכל זוג. אפשר לבחור את התמונה שנראית המיוחדת ביותר שכוללת את כל המשפחה ולבצע הפיכת תמונה לפאזל בדרך זו אפשר תמיד ליהנות לפרק את הפאזל ולהרכיבו מחדש עם המון אושר. התמונה מודפסת על חומרים מיוחדים ועמידים כך חותכים אותו ויוצרים ממנו כמות של חלקים שמעוניינים ובגדלים שונים.

אביזרים אופנתיים מעוצבים

הטרנדים האופנתיים פותחים צוהר לעולם נרחב שיש בו סוגים שונים של אקססוריז אשר מצטרפים ללבוש האופנתי. הימצאותו של כל אחד מהפריטים יוצר נראות חדשה ומוסיף רובד נוסף של יופי למראה הכללי. כך אפשר להוסיף חגורה אופנתית לשמלה שזקוקה להפרדה בקו המותניים, סיכה מיוחדת על דש הבגד, שרשרת ארוכה המתאימה בצבעיה לחולצה או למכנסיים, עגילים מסקרנים שמתווספים להרמוניה של השמלה והנעליים, תיק אופנתי בגוונים בהירים או אביזר לשיער שיוצר תסרוקת יוצאת דופן.

לנשים רבות יש מגירה מלאה בסוגים שונים של מוצרים מסוג זה, אך הן תמיד שמחות להוסיף למבחר הקיים פריטים חדשים שירחיבו את האפשרויות לשילובם ביום יום, או כשיוצאים לבילויים ולאירועים.

תמונת ברכת הבית מעוצבת

בכניסה לבית חדש נהוג לרכוש את ברכת הבית. הטקסט הוא קבוע אך העיצוב הוא אישי והסגנון נקבע על ידי המעצב היצירתי שהכין ברכה זו. אפשר לרכוש את ברכת הבית על משטח מתכת, משטח עץ, אמייל, נחושת או פלסטיק ועליהם כיתוב באותיות מוכספות, מנחושת או מחומרים שונים אחרים. העיצובים סביבו כוללים מוטיבים יהודים כמו חמסה או רימון ובנוסף לכך איורים משמחים של פרחים או צמחייה בשלל מקומות סביב הברכה.

זר מעוצב של שושן צחור, צבעונים או ורדים אדומים שיצורף לכל אחת מהמתנות יוסיף שמחה רבה.

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...