רכישות אונליין - האם כדאי?

07/04/2019
חדשות

העולם המודרני הביא איתו כל כך הרבה נוחות. הכל זמין, בכל זמן, ומאז שהסמארטפונים הפכו לחלק בלתי נפרד מהגוף שלנו – גם מכל מקום. המתנגדים טוענים שזה הפך אותנו למנותקים, פחות תקשורתיים פנים אל פנים. תגידו מה שתגידו, יש תחום אחד בו המהפכה בלתי ניתנת להכחשה. קניות אונליין עשו מהפכה בהרגלי הצריכה שלנו, שלא לדבר על העומס בסניפי הדואר. אבל האם קניות באינטרנט באמת החליפו את היציאה הפיזית לחנויות? לא לגמרי. יש דברים שאנחנו עדיין מעדיפים לבחון בעין (או ביד), אבל גם הממששים כבר אימצו את השיטה של "לבדוק בשטח" ולקנות ברשת.

לקנייה אונליין יש יתרונות אדירים. כל הרשתות פתוחות בפניכם והמבחר בלתי מוגבל. קל להשוות מחירים ומאפיינים כשהכל נגיש וזמין. ברוב המקרים, קנייה אונליין מצמצמת את החטא הגדול ביותר של רכישה בחנות פיזית: קניות אימפולסיביות. כשמחפשים משהו ספציפי ברשת, יש פחות סיכוי להסחות דעת בדמות פריטים קטנים ושאר קשקושים לא נחוצים. וכמובן, האלמנט הכי מפתה בקנייה אונליין הוא הנוחות. אולי קצת מביך להודות, אבל אין יותר כיף מלעשות שופינג בתחתונים.

אז אחרי שהבנו שיש לא מעט דברים ששווה לקנות ברשת, אולי נברר מה הם בדיוק? יצאנו לבדוק וחזרנו עם מסקנות שוות.

ציוד משרדי: כל בעל עסק יודעהזמנת ציוד משרדי זה חתיכת תיק. ספקים שונים, שרשרת מיילים וטלפונים – בקיצור, הרבה כאב ראש. בקנייה מרוכזת אונליין תוכלו ליצור לעצמכם רשימה קבועה שניתן לחדש בלחיצת כפתור אחת.

מוצרי חשמל: הזכרנו כבר את נושא ההשוואה, ובמכשירי חשמל זה בולט במיוחד. בכל רכישה משמעותית כמו מקרר, תנור, מכונת כביסה, מחשב או טלויזיה, תמיד כדאי להשוות בין המוצרים מבחינת מפרט טכני, מחירים וזמני אספקה. אבל במקום לעשות את מסע מתיש בין החנויות השונות, אפשר פשוט לבחור באחד מאתרי ההשוואות הרבים ולבחון את המפרטים הטכניים, צד אל צד, ורגע לאחר מכן להשוות מחירים. בלי נסיעות, בלי המתנה.

קוסמטיקה ומוצרי פארם: מי שיודעת (או יודע) מה המוצרים המתאימים להם יכולים לחסוך לא מעט על ידי רכישה מקוונת של בשמים, קרמים, איפור ושאר מוצרי פארם. גם ציוד לתינוקות כמו משחות החתלה וחיתולים משתלם יותר לרכוש באופן מקוון, בעיקר בגלל האפשרות של קניה מרוכזת בכמויות גדולות. תוספי תזונה נכנסים גם הם לקטגוריה הזו, ולרוב מוצעים באריזות חיסכון בחנויות האונליין.

מוצרי מזון: כן, גם את הקניות בסופר כבר לא צריך לעשות, אממ, בסופר. תחשבו על כמות הזמן שאתם מבזבזים על קניות מצרכים: נסיעה לסניף, חיפוש חניה, נדידה בין המעברים, אריזה, נסיעה חזרה, העלאת השקיות הביתה... שלא לדבר על הדלק, ועל הכסף שהולך על קניות אימפולסיביות (ולא נחוצות בעליל). רכישה אונליין דרך אחת הרשתות או האתרים הייעודיים חוסכת הרבה זמן וכאב ראש. הצוות יבחר עבורכם את המוצרים המובחרים ביותר וידאג לארוז אותם ולהביא אותם לביתכם בזמן הנוח לכם. את הרשימה תוכלו ברוב המקרים לשמור ולשחזר, כך שלא תצטרכו לבזבז זמן על למלא את הסל ברכישות קבועות.

לסיכום, העולם עובר לרכישות אונליין. אל תישארו מאחור.

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...