רכב 7 מקומות במבחן דרכים: בוחרים רכב הטיולים המשפחתי החדש

17/03/2017
איכות חיים

עולם הרכבים עובר שינויים משמעותיים מאוד בשנים האחרונות ואם בעבר האופציות העומדות בפנינו היו מוגבלות הרי שהיום כמעט כל אחד יכול להרשות לעצמו את כל סוגי הרכבים. המחירים של רכבי המיני שווים לכל כיס, המחירים של המכוניות המשפחתיות שוות לכל נפש ואפילו הרכבים הגדולים יותר כולל הג'יפונים הפכו למטרה מושגת עבור כל מי שמוכן קצת לפתוח את הכיס. הרכבים החדשים מציעים לנו נוחות אחרת, מערכות מתקדמות, בטיחות ברמה מקסימאלית וכמובן מרווח לכל המשפחה כדי שאף אחד לא יוכל להתלונן שהוא לא יושב בנוח. רכב 7 מקומות למשל שבעבר היה עולה הרבה יותר ממכונית משפחתית רגילה מוצע לנו היום במחיר סולידי ומשתלם וכל משפחה בעלת שני ילדים ויותר שאוהבת להיות ביחד ונוהגת לצאת לטיולים רבים יכולה לסדר לעצמה חווית נסיעה מעולם אחר. רכבי השבעה מקומות כובשים את הכביש ואם בעבר לא היינו רגילים לראות אותם בכמויות גדולות הרי שהיום המציאות משתנה לגמרי.

שקונים רכב למשפחה לא לוקחים סיכונים
אם אתם מתלבטים בין מספר סוגי רכבים של 7 מקומות אתם כנראה בעלי משפחה גדולה ואתם רוצים גם את המרווח הרצוי אבל גם את רמת הבטיחות הגבוהה ביותר. אם ברכבי המיני או הדגמים האחרים היינו מוכנים להתפשר על רמת הבטיחות כי נהגנו לבד ברוב הזמן, הרי שהיום המצב השתנה ואף אחד לא יהיה מוכן לקחת סיכונים מותרים ולא להיות בטוח שהמשפחה שלו מקבלת את רמת הבטיחות הגבוהה ביותר שיש. רכב 7 מקומות של טיוטה מציג לכם רכב מושלם מכל הבחינות וגם אם אתם בוחנים את הבטיחות של הרכב אתם יכולים להיות הרבה יותר מרגועים. טיוטה היא אחת מחברות הרכב המצליחות ביותר בעולם ועם ניסיון של שנים ארוכות, לא בכדי כמעט כל רכב שאתם רואים על הכביש שייך לחברת הענק הזו ואתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים שכאשר אתם נוהגים בטיוטה המשפחה שלכם בטוחה יותר מאי פעם.

הנוחות והבטיחות על חשבון העיצוב? ממש לא!
יש כאלה שחושבים שאם הרכב מיועד לשבעה נוסעים ואם הרכב גדול ומרווח אזי זה אומר שהרכב לא יהיה בעל מראה צעיר ותוסס אלא בעל מראה עתיק ומיושן. חברת טיוטה מוכיחה שאפשר לקבל הכל מהכל ובעזרת עיצוב חדשני ויוקרתי מציגה עבורכם רכב שהוא גם נוח ונעים לנסיעה, גם מגיע עם רמת אבזור הבטיחות הגבוהה ביותר וגם נראה כמו מיליון דולר על הכביש. יש כאלה שלא מוכנים להתפשר על המראה של הרכב, הם רוצים להרגיש כמו המלכים של הכביש שהם מאחורי ההגה ואם אתם מסוג הנאשים האלו ואם אתם בעלי משפחה אין ספק שטיוטה מצאה עבורכם את הרכב המושלם. מהיום לא צריכים לוותר, אפשר גם וגם ואתם מרוויחים בגדול. 

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...