רחל גולדנברג וליאורה סמו זכו באות הצטיינות של רשת עמל

24/04/2017
חדשות


קבוצת עמל ערכה את טקס הענקת אות הצטיינות למורים ולעובדי מינהל מצטיינים – ליאורה סמו ורחל גולדנברג מעמל א' פ"ת זכו לכבוד.

כרשת חינוך המובילה חינוך לערכים של מעורבות חברתית וסיוע לקהילה, בחרה לערוך את האירוע במרכז "נא לגעת" ביפו, מרכז תרבות ואמנות המהווה מודל לשילוב והכלת אנשים עם מוגבלויות בחברה.

בין הזוכים באות ההצטיינות נמצאת גם ליאורה סמו מבית הספר הרב תחומי עמל א' פתח תקוה.

ליאורה סמו )צילום: רשת עמל)

ליאורה היא מזכירה בבית הספר עמל פתח תקוה א' מזה 16 שנים. ליאורה היא בעלת ידע ויכולות רבים המבצעת את תפקידה ברמה מקצועית ואיכותית גבוהה מאוד. בעלת תכונות של משמעת, סדר, רצון לעזור, שיתוף פעולה ושמירה על כבוד האדם. בעלת סבלנות אין קץ ומעניקה שירות מצוין לתלמידים, הורים, מורים וגורמי חוץ, עם חיוך ואהבה.

ליאורה היא בעלת יחסי אנוש מעולים, משרה אוירה נעימה ומקדמת את צרכי ביה"ס, אהודה ואהובה על המורים והתלמידים. רמת מחויבותה של ליאורה לתלמידים ונכונותה לתרום מעבר לשעות העבודה ומעבר למצופה תורמות להצלחות המשמעותיות של תלמידי ביה"ס.

אות הצטיינות נוסף הוענק לרחל גולדנברג, גם כן מבית הספר הרב תחומי עמל א' פתח-תקוה, מורה לחינוך גופני ורכזת המקצוע.

רחל גולדנברג )צילום: רשת עמל)

רחל יזמה השנה שתי תכניות העצמה אישית ופיתוח מסוגלות בתחום הספורט. תכנית אחת: רכיבה מאתגרת על אופניים במסגרתה מובילה תלמידים לרכיבה מעצימה, מפתחת איפוק ושליטה. תכנית שנייה: קבוצת כדוריד וכדורשת בנות המביאה לפיתוח והתמדה של התלמידות. הפעילויות סוחפות יותר ויותר תלמידים ויוצרות שינוי משמעותי לטובה בתפקודם. לקראת שנת הלימודים הבאה, מכשירה רחל תלמידים להדרכה ברכיבה. כמו כן גייסה תלמידים להתנדבות בפרויקט "מתנדבים על גלגלים" למען תלמידים מוגבלים, שם מתנדבת גם היא. לאור ההצלחה, מורי בית הספר ביקשו להשתתף בפרויקט דומה ונבנתה קבוצת מורים לרכיבה. בכך תורמת רחל גם לגיבוש המורים בבית הספר.

עו"ד רוית דום עיני, מנכ"ל קבוצת עמל, בירכה את הזוכים: "כל אחת ואחד מכם ראוי למלוא ההוקרה וההערכה על עבודתו המסורה, עבודת קודש למען עתיד תלמידינו בבתי הספר ברחבי הארץ. קבוצת עמל מתברכת בשלל הישגים והצלחות, בזכות מורים ועובדים כמוכם, המחויבים להצלחתנו כרשת חינוך ארצית גדולה ומובילה. בתי הספר שלנו נמצאים בידיהם האמונות של מורים מסורים, החדורים בתחושת שליחות ובאמונה רבה. אתם מאירים את מקצוע ההוראה באור גדול. אתם מעצבים את פני הדור הבא שלנו, עתיד החברה והמדינה. ניחנתם באותן תכונות הדרושות כדי להנחיל לתלמידינו ידע רחב, יצירתיות מפותחת, ערכים תרבותיים וחברתיים, ויכולת להתמודד בהצלחה עם אתגרי העתיד. התברכנו בעובדי מינהל מיומנים ומצוינים. אתם מבטיחים קיומו של מסד פדגוגי וארגוני איתן, המאפשר לנהל בבתי הספר שלנו שגרת הוראה ולמידה תקינה ונאותה. אתם, המצטיינים שלנו, מהווים דוגמה ומופת לאחרים. אתם ראויים לכל שבח, על פועלכם לפיתוחה ולקידומה של קבוצת עמל ולמימוש יעדיה. המחויבות שלכם למצוינות, היא המפתח לפריצת הדרך של קבוצת עמל."

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...