רותם סלע נוצצת וזוהרת

21/12/2014
תקוה'לה

הדוגמנית ומנחת "הכוכב הבא" רותם סלע, לקחה בחופשת חנוכה פסק זמן מצילומי התוכנית והגיעה לסניף של תכשיטי ושעוני אימפרס בקניון רמת-אביב, לחדש את הגרדרובה שלה לתוכנית אותה היא מנחה עם אסי עזר.

במהלך מסע השופינג, קרצו לה כמה פריטים מזהב ויהלומים מהקולקציה החדשה: טבעות, שרשראות עגילים וכו'... אחרי מדידות והתלבטויות, החליטה שהכי טוב לבקש דעה נוספת... שלפה את הטלפון הנייד והחלה לשלוח לבעלה אריאל רוטר תמונות שלה עם התכשיטים, כדי שיעזור לה לבחור. בסופו של דבר החליטה לרכוש צמיד טניס עשוי זהב המשובץ ב- 1 קראט יהלומים, העולה כ- 19,250 ש"ח .

רותם סלע ואלעד לוי (צילום: רפי דלויה)

אלעד לוי מנכ"ל חטיבת התכשיטים של קבוצת רולטיים, שנכח באותה עת בחנות, שמע מרותם על אהבתה העזה לתכשיטי יוקרה והחליט להעניק לה הנחת סלב מיוחדת -  30% על הפריט.

רותם סיפרה לאלעד, שהיא עסוקה עד מעל הראש עם הצילומים ל"כוכב הבא", שהיא מאוד נהנית מהאווירה ומהקשר עם השופטים ובמיוחד עם אסי עזר, אבל מחכה לקצת זמן פנוי כדי לנסוע לחופשת סקי עם המשפחה. בנוסף סיפרה כי יש כמה פרויקטים טלוויזיוניים בקנה...

לאחר מסע שופינג מוצלח ומפנק, הלכה רותם מרוצה עם הצמיד החדש וכל מה שנותר לנו להגיד, זה שאכן יהלומים הם החברים הכי טובים של כל אישה...

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...