רונאלדו משיק משקה חדש לספורטאים

11/10/2015
תקוה'לה

כוכב הכדורגל הבינלאומי כריסטיאנו רונאלדו משיק משקה חדש לספורטאים ולחובבי ספורט, הנושא את שמו - CR7, בשיתוף עם חברת התזונה הבינלאומית הרבלייף, המעודדת ומקדמת אורח חיים בריא ופעיל.

במסגרת ההשקה, יככב רונאלדו בקמפיין פרסומי רחב ב – 91 מדינות וגם בישראל. הקמפיין כולל תשדיר טלוויזיה, מודעות בעיתונות ופעילות יחסי ציבור רחבה. 

לדברי רון פורת, מנכ"ל הרבלייף ישראל: "השחקן האגדי כריסטיאנו רונאלדו, שכבש את העולם והצליח לשבור שיאים, מהווה פרטנר ברור מאוד למשקה ייעודי לספורטאים, בשל היותו מזוהה עם עולם הספורט ואורח חיים בריא, בצורה מובהקת. נדיר למצוא שיתוף פעולה עם כוכב כדורגל בינלאומי בסדר גודל כזה, המזדהה עם המותג והמוצר עד כדי הענקת המוניטין שלו על גבי המוצר".

כריסטיאנו רונאלדו - גם בישראל (צילום: ג'ורג' טום)

CR7 דרייב, הינו משקה בריא לספורטאים ללא טעמי לוואי או ממתיקים מלאכותיים. המשקה תורם לתחושת רעננות הספורטאי לפני ובמהלך פעילות גופנית.  המשקה מספק פחמימות ומשלים את כל החוסרים שמאבד הספורטאי במהלך ההזעה. נהדר עבור מגוון רחב של פעילות סיבולת כמו: כדורגל, ספינינג, ריצה, או ספורט אחר המגביר את קצב הלב באופן משמעותי.

לדברי כריסטיאנו רונאלדו: "מדעני הרבלייף השכילו להבין איך התזונה משפיע על הביצועים שלי. אני מאמין שאצליח לעזור לספורטאים ברחבי העולם, להבין כיצד תזונה נכונה, יכולה להשפיע על הביצועים שלהם ועל הצלחתם".

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...