רוכשים את מכונת הסוכר והופכים להיות אטרקציה נחשקת

07/08/2016
חדשות


סוכר על מקל ידוע לרבים בשם "שיערות סבתא". מדובר על ממתק מפנק ומנחם שמככב בשוק האירועים כבר עשורים רבים ומתעקש לפנות את הבמה לכוכבים החדשים.

הפופולאריות הרבה של הסוכר על המקל, מביאה לא מעטים לרכוש מכונות סוכר בעצמם, ולהפוך להיות אטרקציה מרכזית באירועי הילדים השונים. בחיפושכם אחר מכונת סוכר למכירה, תגלו כי מדובר על השקעה חד פעמית, שתניב לכם רווח כפול: גם כלכלי, וגם סיפוק אדיר מלראות את הילדים שמחים. באילו אירועים ישנו ביקוש למכונות הסוכר השונות?

אירועי יום העצמאות והחגים

האירועים השונים המלווים את ימי העצמאות בישראל ובחגים השונים, הינם אירועים שבמידה רבה מיועדים בעיקר לקהל הילדים. באירועים הנערכים בחג הפסח, בפורים ובחנוכה, ישנם אירועים בערים השונות הכוללים מופעים ודוכני מזון שונים. כבר שנים רבות שהבחירה הטבעית של הילדים היא בממתק הסוכר על המקל - שיערות הסבתא, וכך מדובר על מוצר ממותג שצועד בפסגת המתוקים המועדפים ביותר כבר שנים רבות. באירועי יום העצמאות, מדובר בכלל על חגיגה כפולה ומכופלת ועל קהל רב של הורים וילדים, כך שפוטנציאל ההכנסות הטמון במכונות הסוכר, גדל באופן משמעותי.

משמחים את ילדי יום ההולדת עם מכונת הסוכר

הורים רבים רוצים להביא אטרקציה אל יום ההולדת של ילדם. לעתים, כאשר מדובר על אטרקציה, מנסים ההורים לחשוב בגדול ומחוץ לקופסא, בעת שהאטרקציה הטובה והמוצלחת ביותר היא זו הפשוטה והנוחה ביותר מבחינת המחיר. כך לא מעטים ההורים שבוחרים להביא מספר דוכני מזון, כולל מכונות הסוכר. הילדים שמחים ונרגשים, ועם שיערות הסבתא על המקל – פשוט קניתם את כל עולמם. תוכלו למצוא בקלות כיום מכונת שערות סבאת למכירה, אפילו כאלו הנמכרות ביד השנייה, וכך להשתלב בשוק ימי ההולדת שנמצא בנסיקה יותר ויותר משנה לשנה.

מסיבות הסיום בבתי הספר והקייטנות

כל סיום הוא התחלה חדשה, ובכל סיום שכזה דואגים להמתיק לילדים את החגיגה. הממתק המועדף מתגלה שוב כשיערות הסבתא, המככבות דרך קבע גם באירועים השונים בבתי הספר ואפילו בקייטנות הסיום בעונת הקיץ. מדובר על אטרקציה שמחירה נוח, כך שמדובר על יחסי גומלין שכולם יוצאים נשכרים מהם: ספק שיערות הסבתא שזוכה בעבודה, הלקוחות שמשלמים מחיר נוח, והכי חשוב: הילדים שזוכים פינוק מתוק וכל כך אהוב עליהם.

למה זה כדאי לכם?

בעוד ישנן מכונות מזון שונות הדורשות מכם רכישה יקרה של פרודוקטים, הרי שכאן מדובר על סוכר בלבד – מוצר בסיסי וזול. אם החלטתם להיכנס אל שוק האטרקציות לילדים ואתם מחפשים לעצמכם דרך קלה לגלוש אל הענף הזה, הרי שמכונות הסוכר הן בחירה מוצלחת. כל שעליכם לעשות הוא לבחור מכונה מתאימה שתענה על הצרכים שלכם, לרכוש סוכר ולהיות דוכן המזון השמח והצבעוני שהופך את הילדים לשמחים ומרוצים!

המאמר והתמונה באדיבות אתר שף ליין – ציוד מקצועי למסעדות: http://www.chef-line.co.il

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...