רואה חשבון מול הנהלת חשבונות באינטרנט

07/08/2016
חברה וכלכלה


כל יזם שפרץ לעצמו את הדרך והקים עסק או חברה בישראל, נתקל מהר מאוד בתענוגותיה של הביורוקרטיה. הפרוצדורה הצמודה לניהול החברה מהווה משרה מלאה בפני עצמה. ניירת ועוד ניירת וטפסים לאין סוף, כל אלו עשויים להפוך את ניהול העסק למשימה מייגעת שאינה נגמרת.

הנהלת חשבונות – אני מסוגל לבד! (?)

ישנם אנשים שהיזמות היא באופי שלהם ועמה הם נולדו. הכושר הניהולי והמנהיגות הטבעית שטבועה בהם, היא זו שמנווטת אותם והאתגרים הכרוכים בניהול העסק מהצד החשבוני ממלא אותם באנרגיות ומזרים בהם את האדרנלין... אדם שאוכל ונושם ואף ישן את העסק שלו, יהיה מסוגל להשתלט על ניהול החשבונות באופן עצמאי. אך חשוב לזכור כי ישנו חיסרון משמעותי בניהול חשבונות באופן עצמאי, היות כי לבעל העסק אין עם מי להתייעץ ולקבל הכוונה מתאימה וזה עשוי להוביל לביצועם של טעויות משמעותיות שעשויות להסב נזקים לא קטנים. מלבד זאת לא תתאים השיטה למעסיקים שעליהם להכין את המשכורות לעובדים. הכנת משכורות זוהי עבודה הדורשת מיומנות מיוחדת. אז נכון שבניהול עצמאי, ניתן יהיה לחסוך בעלויות החודשיות של הניהול השוטף אך על הדרך, עלולים להגיע להפסדים לא מעטים.

רואה חשבון – כי אני לא מסוגל לבד...

יזמים רבים הבינו כי לבד הם לא ממש מסוגלים לנווט את ספינת העסק מהצד הניהולי שלה ולכן הפקידו את המלאכה בידי רואה חשבון שיטפל בכל הפרוצדורה הביורוקרטית. הם נאלצים להיפרד בכל חודש מסכום נכבד תמורת השרות שמעניק להם את השקט הנפשי.

בעל העסק מביא אל רואה החשבון את כל המסמכים שנאספו אצלו במהלך החודש, חשבוניות בגין הכנסות והוצאות, רואה החשבון רושם את כל הנתונים הללו ומגיש עבור הלקוח שלו את כל הדיווחים השוטפים לרשויות המס, מע"מ, מס הכנסה וביטוח לאומי. רואה החשבון מופקד גם על הכנת תלושי השכר לעובדים בעסק, אם ישנם, ואף מגיש את הדיווחים בגינם. קיים בשיטה זו היתרון כי יש תמיד עם מי להתייעץ והעבודה נעשית על ידי בעל מקצוע מיומן, אך גם בשיטה זו קיימות חסרונות, ראשית העלות החודשית שאינה מבוטלת, כמו כן קיימת העלות של הדו"ח השנתי שמכביד אף הוא על הכיס. מלבד זאת, אין זמינות אצל רואה החשבון בכל שעה שבה הלקוח דורש. אי אפשר לפנות בשאלות ספונטניות ולא אחת קורה שבשביל לקבל תשובות יש לתאם פגישה ולהגיע אליה על כל הכרוך בכך, פינוי זמן, נסיעה חניה וכדומה.

הפתרון המושלם - הנהלת החשבונות באינטרנט!

הנמהלת החשבונות באינטרנט  חוסך ללקוח הרבה זמן וכסף. משולבים בו כל היתרונות שבשיטות השונות ולרבות היתרון במחיר. עלות שירות שכזה זול באופן משמעותי מהשירות אצל רואה חשבון, והתמורה היא, שירות מושלם מכל מקום בעולם, בכל זמן ובאופן מדויק ואמין ביותר תוך ליווי צמוד של אנשי מקצוע.

אנשי העסקים של היום כבר יודעים, הנהלת חשבונות באינטרנט זוהי הבחירה החכמה והמשתלמת ביותר!

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...