רהיטים דומים - סגנונות שונים

01/10/2014 | לימור לריאה
חדשות

גם לכם נמאס מאיך שנראה הסלון שלכם? רוצים לשנות ולגוון? קנייה של רהיטים חדשים כבדה עליכם? בואו לראות איך תוכלו ליצור סגנונות שונים ואווירה שונה בסלון, מבלי להחליף את הריהוט, אלא רק באמצעות טקסטיל, אומנות ואביזרי נוי.

בנוסף - תוכלו למצוא כאן רעיונות פשוטים וקלים שתוכלו לבצע בעצמכם כך שגם יהיה משהו ממכם בסלון.

מתחילים - ספה ושולחן יש? יש!

צילום: ליאור כסון

 

הלוק השחור-לבן:         

 

צילום: ליאור כסון

צילום: ליאור כסון

לוק של שחור לבן הוא תמיד טרנדי ותמיד נכון. קל לעצב איתו את הבית ומאחר וכמעט אי אפשר לטעות בו. גם אם אתם לא מביני עיצוב גדולים, תוכלו לצאת בקלות עם הלוק הזה.

כריות נוי בדוגמאות שונות בשחור-לבן, פוף שמעניק מראה נינוח ולא מתאמץ, עששיות מדליקות על שולחן הסלון ושל שנתלה כאומנות מעל לספה - כל אלו תורמים לאווירה החצי דרמטית חצי נינוחה.

 

הלוק הצבעוני:

 

צילום: ליאור כסון

צילום: ליאור כסון

לוק שמתאים לאלו שאוהבים צבע והרבה. בחרתי בצבע הורוד כצבע הדומיננטי, ובשאר הצבעים כמו כתום, צהוב וירוק כצבעי משנה.

על השולחן הנחתי ספרי עיצוב – טיפ: הניחו את הדברים האהובים עליכם, אלו שמשקפים את אישיותכם ברחבי הסלון. הדבר יביא לידי ביטוי את אישיותכם. ספרי עיצוב הם פריט נוי לכל דבר. לכן, אל תפחדו להשתמש בהם ולהציג אותם לראווה.

מסגרות פשוטות של איקאה, קיבלו שידרוג רציני על ידי ליפופם בחוטי כותנה פשוטים שניתן לקנות בכל חנות יצירה. את החוטים בחרתי כהמשך של הצבעוניות בסלון. קיבלתם רעיון שתוכלו לעשות בעצמכם!

 

הלוק הטבעי:

 

צילום: ליאור כסון

צילום: ליאור כסון

לוק מדברי, רגוע, עם צבעים נייטרלים, מונוכרומטיים. מתאים לאלו שדווקא לא אוהבים צבעים, אלא חוסר צבע. אם אתם בוחרים בסגנון כזה, חשוב מאוד שתוסיפו דוגמאות וטקסטורות כדי שהחלל לא ירגיש סתמי. כריות נוי עם דוגמאות מעניינות, שטיח מצמר, סלסלה טבולה בתחתיתה בלבן ופריטי נוי כמו עציץ מקרמיקה ואות מעץ - כל אלו מוסיפים עניין, חומר וטקסטורה לחלל ולכן למרות שהוא מאוד נייטרלי - הוא עדיין מעניין.

ענפים פשוטים שמצאתי מתחת לבית ושני קנבסים לבנים שניתן לקנות בכל חנות יצירה - הם האומנות שלי ללוק זה. אומנות קלה ופשוטה.

זהו, אלו שלושת הלוקים. ראיתם שאפשר ליצור אוירה וסגנון אחר בסלון, מבלי לקנות רהיטים חדשים, אלא רק באמצעות אביזרים לא יקרים שניתן מידי פעם להחליפם.

 

הכותבת, לימור לריאה, הינה מעצבת ומלבישת בתים ודירות.

 

לדף של לימור לריאה בפורטל פ"ת

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...