ראש העיר התארח בפרלמנט הספורטאים הוותיקים

06/08/2016
חדשות


איציק ברוורמן הוזמן אתמול להיות "אורח כבוד" במפגש מרגש ומרתק של פרלמנט נבחרת ותיקי הספורט בפתח-תקווה, המורכב משחקני עבר, מאמנים, שופטים ופעילים מרכזיים.

חברי הפרלמנט הובילו את אגודות הספורט בעיר להישגים מכובדים בעבר, ומייחלים להישגים דומים של "החזרת עטרה ליושנה" בעזרת עשייה בעתיד.

מפגש זה מתקיים כבר שנים מידי יום שישי בקונדיטוריה "מאפה צרפתי" במתחם אורון לשעבר (ותודה, לבעלים מאיר מור) והמשכו ב"רולדין" כפר גנם ג', ובאירועים חברתיים אחרים, שמאורגנים  בעזרת "הרוח החיה", הלא הוא מיודענו מאמן הכדורגל הוותיק משה מאירי, שהחל את צעדיו במכבי המקומית, אימן בנבחרות ישראל הצעירות, ביחד עם כדורגלן העבר המצטיין במכבי, נבחרת ישראל, המאמן הלאומי והפרשן זאביק זלצר.


דוד רוטקוביץ', בני מזרחי, יחזקאל בן-טובים, מיקי שינפלד, גדעון מרכוס, אמנון בן דרור, גיורא קפלן, יגאל פלד, זאב שול, איציק זלצר, יוסי ליפסקי, השופט הבינלאומי יעקב שיינר ואחרים נפגשו בימים אחרים משני עברי המגרש על כר הדשא במשחקי דרבי סוערים ומרתקים שלא יישכחו. אך בשנים האחרונות כמה נעים שיושבים זה לצד זה במפגשים המשותפים, מעלים זיכרונות וחוויות על העבר הפתח-תקוואי בכלל, ושל הספורט בפרט, ומקשיבים לסקירה מאלפת, ומעניינת של רראש העיר על העשייה העכשווית והתוכניות העתידיות במכלל הנושאים העירוניים, וכמובן העזרה הרבה מצידו לספורט. הנוכחים ברכו את ברוורמן על תשובותיו הישירות והכנות לשאלות הקשות שהועלו בפניו ע"י המשתתפים.


עוד השתתפו במפגש הפעם: נתי מרקוס, ישראל ליכטנשטיין, גדעון פלד, אלי לוי, בצלאל שונשיין, עו"ד עמי רוזנברג, יורם סבוראי ואחרים.

הידיעה והתמונות באדיבות אלכס קליין הגיעו באמצעות המייל האדום

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...