קרקס חנוכה גם במועצת העיר

09/12/2015
חדשות

קללות, איומים, והרבה דם רע – זה מה שנזכור מישיבת מועצת העיר פ"ת שהתקיימה אמש. ואיזה מסכנים התושבים.

ישיבת מועצת העיר פ"ת מספר 30 בקדנציה הנוכחית, אמורה היתה להתקיים בשבוע שעבר, וכידוע נדחתה בשל מיעוט נוכחים. וכך, בזמן שהמוני התושבים חוגגים את החג ומדליקים נרות, התקבצו להם נבחרי העיר לישיבה החודשית.

מי שאין בידו הסכומים לשלם להצגות ומופעים, מוזמן להגיע או לצפות בשידור ישיר דרך היוטיוב, בהצגה הכי טובה בעיר פעם בחודש. אבל דומה שבישיבה אמש נשברו כל השיאים, כשהחברים עברו את כל הגבולות וביישו את עצמם ולמעשה גם אותנו – הבוחרים.

במקום לדון בכובד ראש בסוגיות שעל הפרק, מרבית הזמן הוקדש לצעקות, האשמות הדדיות ופרובוקציות, כשהאגו והאינטרסים האישיים הם כרגיל המנצחים הראשיים.

כזכור מערכת הבחירות האחרונה לפני כשנתיים הייתה מהסוערות שידעה פ"ת, אבל דומה כי המערכת נמשכת גם היום עם אותם כוכבים ראשיים, שחלקם, אם לא כולם, כבר עסוקים במערכת הבחירות הבאה שתתקיים בעוד שלוש שנים.

ולנו רק נותר לקוות כי הבושה של אתמול לא תחזור. כי לנו, תושבי כל השכונות, דתיים וחילוניים, אשכנזים וספרדים, ילדים ומבוגרים - מגיע לקבל את הטוב ביותר. מערכת בחירות אמורה להתקיים פעם בחמש שנים, ובין כל מערכת אמורים חברי המועצה לשרת את הציבור בלבד.

הפארסה של אתמול צריכה לעורר כל החברים: ראש העיר, המנכ"ל, קואליציה, אופוזיצייה ומה שביניהם. כי כך אי אפשר להמשיך. שבו ביחד, הסדירו את העניינים האישיים, החליטו על כללי משחק דמוקרטיים והוגנים, בלי מחטפים מצד אחד ובלי מקלות בגלגלים בצד השני, ותנו לנו את מה שמגיע לנו.

מגיע לנו יותר

שתף ב-

תגובות

ככה זה שחברי האופוזיציה מלאי קנאה וצרות עין חולנית וחוליגנית. אני מתביישת בהם.
האופוזיציה לא מעכלת שתושבי פ"ת הקיאו אותם בבחירות האחרונות, בגלל התנהגותם הבריונית. הגיע הזמן לנציגים חדשים תושבי העיר שאכפת להם. ולא קובץ של כלום ושום דבר. המחבלים בכל מה שראש העיר הנבחר מנסה לקדם. איכססססססססססססססס.
ציונה לוי - 09/12/2015
שתף ב שתף ב
זה התנהגות נורמלית לקואליציה שנבנתה בשוחד
קואליציה שנבנתה מהתחלה על ידי ברוורמן בשוחד של מפלגות אחרות שהצטרפו לקואלציה. זה קואליציה שתתפורר (למשל משה בן צודק שעזב) ולא יעזור כלום.
יצחק - 15/12/2015
שתף ב שתף ב
לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...