קרנבל חנוכה בהיכל התרבות

09/12/2015 | ניסים קלדרון
חדשות

 Carnaval do Brasil em Petah Tikva- מאות מתושבי העיר גדשו את רחבת הריקודים בלובי שבהיכל התרבות בעיר והיו שותפים לקרנבל חנוכה שמח, שזקני העיר לא זוכרים שחוו כזה בעבר.

תושבי פתח-תקוה ממשיכים לחגוג את חג החנוכה בשורה של אירועים, ואמש היתה חגיגה נוספת בהיכל התרבות. זה התחיל בהדלקת נר שלישי לחנוכה ובשירה אדירה של שירי החג מפי הזמיר מפתח תקווה שלמה עוז (מה שנקרא: "מה עוז צור ישועתי") בליווי בנו כפיר. והמשיך במופע בלתי נשכח של הזמרת הברזילאית אליזט שהלהיבה במוזיקה נשמה ברזילאית, ובמקצב הסמבה סחפה את החוגגים לאווירה ברזילאית שמחה ועליזה. את המשך הערב השמח סיפקה לנו בכמויות של כישרון, מלכת הטברנות והזמר היווני רוחלה אלה.

זר לו נקלע לרגע להיכל ברגעים בהם אליזט ואחריה רוחל'ה משכו בשירת הזמר הברזילאי והיווני את משתתפי מסיבת החנוכה, היה בוודאי מביט ימינה ושמאלה ושואל עצמו "האם טעיתי והגעתי לאתונה או סלוניקי ואולי אני נמצא בברזיל ". "לא", היו עונים לו מארגני החגיגה, הזמיר שלמה ובנו. "הגעת לפתח תקווה האמיתית - עיר שיודעת לשמוח. ולכבודך נעלה לבמה את אלוויס פרסלי הישראלי". ואכן החיקוי הדומה למקור לא אכזב והקפיץ את ההיכל בשירי רוקנרול נוסטלגיים שלא היו מביישים את המלך המקורי.

מערכת פ"ת נטו מאחלת לתושבי פתח-תקווה חג אורים שמח - Feriado Feliz.

שניפגש רק בשמחות - אמן ואמן!

(התמונות באדיבות ניסים קלדרון)

לאירועים נוספים בפ"ת - לחצו כאן

שתף ב-

תגובות

תודה על לילה בלתי נשכח אתמול בהיכל התרבות
תודה למארגני הערב הבלתי נשכח הלילה בהיכל התרבות, תודה לניסים קלדרון על הכתבה למזכרת מהערב השמח, שהחל בהדלקת נרות ע"י יקיר העיר וכותב הכתבה, והסתיים בחגיגת חנוכה מעולה.
דנה מעייני - 09/12/2015
שתף ב שתף ב
אליזט המהממת
מה שאתם לא יודעים על האשה המופלאה הזו מלאת הנשמה הענקית ובנוסף על כישרונה המדהים שהיא ציונית בנפשה ואוהבת ישראל בכל רמ"ח אבריה!
דורון וגנר - 09/12/2015
שתף ב שתף ב
כתגובה על הכתבה
כתבת יפה מאוד ניסים קלדרון היקר. בניסוח מדויק. כל הכבוד. אתה אדם יקר המציאות. שתזכה אתה ורעייתך לשנים רבות של אושר ובריאות. ותמשיך בפועלך. אכן יש לך במה להתגאות עם עבר מפואר. וכיום אתה ממשיך לעשות חייל למרות היותך פנסיונר. מסתבר שלעולם לא צריך לחדול. העשיה וההמשכיות נותנת בנו עוז ועוצמה וכח אדיר.
מירה גפן - 09/12/2015
שתף ב שתף ב
כתבתו של ניסים קלדרון..מסיבת חנכה בהיכל
המעמד היה כל כך מרגש..אותי בפרט כבת למשפחה ענפה מפתח תקוה....ניסים קלדרון הינו נכס לעיר, וכל מילה שנכתבה שיקפה את מה שחווינו בהיכל....תודה לשלמה עוז חבר יקר על הארוח, על שירתו ונגינתו היפה כל כך....לאליזט המקסימה..לאלביס הישראלי,לנגנים...וכמובן לקהל הניפלא שגדש את ההיכל שעליו ניצח מר ימיני....תודה והערכה מקרב לב...רוחלה אלה.
רוחלה אלה - 12/12/2015
שתף ב שתף ב
לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...