קרן חושך

08/11/2014
חדשות

במסגרת המחזור השמיני של ליגת העל בכדורגל ספגה הפועל פ"ת שלוש פעמים מקרן ונוצחה 3:1 ע"י המוליכה הפועל קריית שמונה במשחק בית שנערך באשדוד. ברק בכר גבר על עידן בראון בקרב המאמנים הצעירים בליגה.

בשל שיזרוע באיצטדיונה הביתי נאלצה הפועל פ"ת לנדוד למגרש באשדוד (בו ניצחה רק לפני שבועיים) ולארח שם את המשחק. עידן בראון וחניכיו הגיעו למשחק לאחר שני הפסדים, שאת הראשון ניתן לזקוף לאלילת המזל ואת השני למופע האיימים של אוראל גרינפלד בתחילת השבוע.

מאמן האורחים, ברק בכר, ציין השבוע בראיונות שקיים את הסנטימנטים שיש לו להפועל פ"ת ולקהל שלה, שלטענתו הוא הטוב בארץ. אבל ברק לא ריחם היום על המלאבסים, כי הראש שלו בכלל במאבקי אליפות.

השבוע קיבלה פ"ת חיזוק בדמותו של לירוי צעירי שהצטרף למועדון, ובהעדרם של טוקורה המורחק (זכר לצלקת שהותיר אוראל גרינפלד) וגיא דיין הפצוע, הפועל פ"ת פתחה בהרכב הבא: דרשלר, מוסא, פסו, שרעבי, צ'ימאזי, אורמוש, אבו זייד, צעירי, חוגי, אלטמן והירש. במחצית השנייה שותפו: כוכב, אסולין וכהן.

לאחר חילופי הפרחים בין שחקני שתי הקבוצות, בעקבות האלימות במגרשים, השופט אלי חכמון שרק לפתיחת המשחק לעיני 2,500 אוהדים, 30 מהם מהצפון.

לא כל פעם מנצחים באשדוד

המחצית ראשונה החלה כשכלום לא קורה עד הדקה ה- 20, שבה אחמד עבד האורח נגח מקרוב מעל השער של דרשלר. דקה לאחר מכן שחר הירש סיים באמנות לפינה הימנית לאחר מסירת עומק של לירוי צעירי (הטוב בפ"ת) - 1:0 לפ"ת.

דקה 27 – שוב הירש מסיים התקפה, אך הפעם בועט מזווית קשה חלש לידיים של השוער. בדקה 30 קרן לאורחים: מנגה הגביה ופרננדז נגח פנימה מקרוב – 1:1. דקה 33 – שוב קרן מאותו צד. שוב כיסוי לקוי ושוב מנגה מבשל, הפעם לקולה שנוגח לרשת – 2:1 לאורחים. שני השערים דומים ומזכירים את השער שספגו הכחולים מול הפועל ת"א. אז מה עשו באימונים השבוע? כעבור שתי דקות התקפה נוספת של קריית שמונה, עוד כדור רוחב ושוב ההגנה המלאבסית חולמת ובמזל לא סופגת.

המחצית שנייה החלה עם סימן חיובי – התקפה טובה של הכחולים בדקה ה-47 הסתיימה בבעיטה חזקה של שחר הירש סמוך לחיבורים. בדקה ה- 50 נפסקה בעיטת עונשין מ-11 מטרים לאחר השמטה נוראית של דרשלר וספק הכשלה. רועי קהת בעט חלש כדור שגם סבתא של דרשלר הייתה קולטת. דרשלר הצליח רק להדוף לקרן. בדקה ה- 56 שוב קרן ושוב שער: הפעם שער עצמי מראשו של אבו-זייד. 3:1 לכוכבי הצפון. בדקה ה- 73 ניתנה למקומיים הזדמנות כפולה לצמק, אבל אף חלוץ לא הצליח לסיים את ההתקפה בבעיטה מדוייקת לשער. כעבור שתי דקות עוד טעות מזעזעת של דרשלר הסתיימה למזלם של הכחולים בהנפת דגל לנבדל. דקה 86 - שגיב כהן במבצע שמזכיר ליגות אחרות עבר 5 שחקנים ובעט חלש לידיים של חיימוב. קריית שמונה הייתה קרובה לכבוש את הרביעי, אך ההחמצה האחרונה במשחק הייתה שייכת דווקא לשחר הירש בדקה ה-93. 3:1 בסיום לק"ש.

אין סיבה לחייך. קאלה דרשלר

כרגיל, הקהל הכחול עשה את שלו גם בסיום המשחק כשעודד את שחקניו, ואפילו את המאמן האורח. חבל רק שהגורמים השונים ממשיכים לנצל את הספורטיביות שלו כדי לקפח את הקבוצה.

הפסד נוסף להפועל פ"ת, ששוב סוחבת את כל הליגה על הכתפיים, ובלי שיפור משמעותי ביכולת של השוער ושחקני ההגנה יהיה קשה לשרוד. גם בלי טוקורה אין סיבה שכל מצב נייח של היריב יהפוך לחצי גול. הליגה יוצאת לפגרת מוקדמות יורו הנבחרות. משחקה הבא של הקבוצה ייערך בעוד שבועיים, בתאריך 22.11 (בשעה 17:00), באיצטדיון סמי עופר מול הפועל חיפה.

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...