קרובים להסכם היסטורי

21/08/2017
חדשות


עמותת אוהדי הפועל פ"ת, "הכחולה", הגישה הצעה מעודכנת לבעלים דורון גלנט לצורך כניסה לבעלות על הקבוצה.

היום הועברה טיוטת הסכם מטעם "הכחולה" לדורון גלנט במטרה להיכנס לשותפות. כזכור שני הצדדים הצהירו לאחרונה כי הם מעוניינים מאוד בשיתוף פעולה, ולמרות מספר מחלוקות ההערכה היא כי מדובר בפערים שניתנים לגישור ובסופו של דבר בשבועות הקרובים הצדדים יגיעו לעמק השווה. חתימת ההסכם מותנית כמובן בהסכמתו של גלנט ובאישור האסיפה הכללית של "הכחולה".

האם כבר בראש השנה הקרוב תהיה הרמת כוסית משותפת?

הפועל פ"ת פתחה ביום שישי את העונה ברגל ימין, לפחות מבחינת התוצאה, עם ניצחון ביתי 1:0 על הפועל קטמון ירושלים במסגרת המחזור הראשון הליגה הלאומית בכדורגל. היכולת אומנם הייתה חלשה, אך בקבוצה מאמינים כי היא תשתפר בהמשך, כשעדיין מספר שחקנים לא עברו בבקרה התקציבית.

משחקה הבא של הקבוצה יתקיים מול הפועל כפר-סבא ביום שני בשבוע הבא, ועדיין לא ידוע אם שחקנים נוספים יאושרו ויעמדו לרשותו של אורן קריספין. מי שבטוח יחזור לסגל הוא נס זמיר שהיה מושעה מול קטמון בשל הרחקה.

בכל מקרה, אם וכאשר ייחתם ההסכם ההיסטורי, תקציב המועדון עשוי לקבל חיזוק משמעותי, הן באופן ישיר ומידי, והן לאורך זמן כתוצאה מרכישת מנויים, כרטיסים וגיוס ספונסרים, ולא פחות חשוב מכך כמובן צפויה תמיכה גדולה יותר של אוהדים שיגיעו למשחקים במספרים הרבה יותר גבוהים מהממוצע בשנים האחרונות.

לחדשות ספורט נוספות בפ"ת

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק פ"ת נטו

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...