קפה בעלמא - חתול רחוב מספר

28/08/2016 | חתול רחוב
חדשות


כשאני רוצה להתנתק, כשאני רוצה לכתוב, כשאני רוצה אוכל טוב, אני קופץ ל"קפה בעלמא". שקט, שלווה, נטול כל פוזה של בית קפה טיפוסי - בעלמא זו הבריחה שלי.

יום חמישי זה יום פגישות, עם כולם אני משתדל לקבוע בקפה בעלמא ב- Y CENTER, יש משהו בבית הקפה הזה שקוסם לי. אולי צורת ההגשה, אולי האוכל הטעים, אולי הסיפור שיש למקום הזה, מי יודע? בכל מקרה, זה המקום שבו אני נפגש, אוכל ונהנה בכל יום חמישי לכמה שעות טובות.

סנדביצ'ים של בתי קפה הם בדרך כלל אותו דבר, ובניגוד לכל הציפיות קפה בעלמא מגיש משהו אחר. רמת הרעב שלי הפעם היא 3 – נכון, לא רעב במיוחד אבל מתאים לחצי סנדביץ' חלומי. בדרך כלל אין אצלי חצאי מנות אבל זה מגיע עם סלט קטן וצלוחית זיתים, מספיק בשביל לסתום אותי עד הצהרים.
פגישה חצי פגישה מגש אחד בודד, מהר מאוד נעלם החלומי ביחד עם הסלט, משהו מתובל נכון ברוטב, משהו פרוס היטב בסנדביץ' הזה.

טיפ לסנדביץ' טוב: כמובן שהאריזה חשובה מאוד, לחמנייה טרייה זה מרכיב חובה, בלי זה אי אפשר להתחיל לחשוב בכלל. לא פחות חשובים הם מרכיב מרכזי ודומיננטי, ועוד שניים גג שלושה מרכיבים שמלווים ואוספים הכל לתוך אריזה.

לסיכום: אם בא לכם לשבת בבית קפה קצת אחר, ללא גינונים, אבל עם המון אהבה - בעלמא זה הבית קפה בשבילכם. אוכל טוב, מוזיקה טובה ואווירה של שקט ושלווה.

לכתבות נוספות של חתול רחוב

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...