קמפוס חדש למכללת העיר פתח תקוה

19/09/2016
חדשות


לאחר שנים של המתנה תעבור מכללת העיר פתח תקוה בשנת הלימודים הבאה (תשע"ח) למשכן קבע מרווח ונוח, המתאים ללמידה אקדמית ברוח המאה ה-21.

המכללה המנוהלת על ידי אודליה אייזנברג הוקמה בשנת 2001 כשלוחה של האוניברסיטה הפתוחה, ויש לה עד כה 2,000 בוגרים, לא כולל אלפי התלמידים הלומדים בה כעת. במכללה מסלולי לימוד רבים וקורסי העשרה ללימודי תעודה. כעת עם המעבר למבנה החדש, ניתן יהיה ללמוד בכל ימות השבוע, לאורך כל היום במסלול לתואר אקדמי.

המבנה החדש ברחוב מבצע דקל 4 (היכן ששוכן היום באופן זמני ביה"ס אריק איינשטיין) הינו נגיש ונוח, קרוב לכביש ז'בוטינסקי ולתחבורה הציבורית. הלימודים במבנה החדש יתקיימו בימים ראשון עד שישי, בשעות הבוקר ובשעות הערב, זאת בניגוד ללימודים במכללה כיום, בהם אין אפשרות ללימודים בימי שישי ואין אפשרות ללימודים בשעות הבוקר.

יש לציין כי בלימודים לתואר הראשון במכללה אין תנאי קבלה, ניתן ללמוד בכל גיל, החל מתלמידי תיכון, חיילים בשירות סדיר וחיילים משוחררים (ניתן לשלם באמצעות הפיקדון הצבאי), וניתן לשלב את הלימודים במכללה עם מעגלי חיים נוספים כמו עבודה ומשפחה. במכללה ליווי צמוד של יועצים אקדמיים ועזרה לסטודנטים בעלי לקויות למידה.

ראש העיר איציק ברוורמן: "מזה שנים שאנו שואפים שמכללת העיר פתח תקוה תשכון במבנה המתאים לעשייה הענפה של המכללה. קיום המכללה כשלוחה של האוניברסיטה הפתוחה בעיר, היא הזדמנות לכל אדם ללמוד, לרכוש השכלה ולהרחיב את הידע, במקום קרוב לבית ונגיש. במכללה ניתן למצוא שפע של מסלולים וקורסים גם לתואר אקדמי וגם להעשרה. אני מזמין את כולם לבחון את האפשרויות ולהצטרף למסלול הלמידה".

אודליה אייזנברג מנהלת המכללה: "זהו יום חג עבור תושבי העיר ותלמידי מכללת העיר פתח תקוה. אני מזמינה את כולם לבוא ולבדוק את האפשרויות לרכישת השכלה. המכללה מאפשרת תנאים נוחים ללמידה, ליווי אקדמי צמוד ושעות לימוד גמישות. כל אחד יכול. אם רק תאמינו - זה אפשרי!".

אודליה אייזנברג (צילום: אריה שמאי)

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...