קירוב לבבות טכנולוגי

04/05/2018
חדשות


במסגרת שיתופי הפעולה בין אגף החינוך העל יסודי לביתI.B.M  פתח תקוה, התקיים השבוע אירוע הסיום של תכנית "ילדים למען ילדים", בה לקחו חלק 10 תלמידי שכבה ט' בחט"ב אחד העם רמת ורבר ו-10 תלמידים ממרכז המחוננים טייבה.

לאורך 18 שבועות נפגשו הילדים בבית I.B.M אשר מפעיל את התכנית כבר 15 שנים. יועצי I.B.M והסטודנטים של H.I.T לימדו את התלמידים את מתודולוגיית DESIGN THINKING על מנת לאפיין פתרונות טכנולוגים לטובת אנשים עם מוגבלות שכלית.

בתהליך ייחודי, שכלל מפגשים עם אוכלוסיות יעד מאקי"ם סניף רעננה ומעון רנד מטירה, דרך עבודה ב-4 קבוצות, אופיינו 4 אפליקציות בנושאים שונים אותן הציגו אתמול התלמידים.

בשלב הבא – הסטודנטים שליוו את התהליך יפתחו פתרון הדרכתי לטובת אנשים עם מוגבלות שכלית, המבוסס על אפיוני התלמידים. מטרת התכנית היא קירוב לבבות באמצעות טכנולוגיה ותרומה לקהילה. התכנית לוותה ע"י נגה לוי, יניב אלון ומתן משיח מחברת IBM, רותם ישראל, אברהם שמואל ונועה טימר מהמכון הטכנולוגיH.I.T  בחולון.

אפי שדיב, סגנית מנהלת האגף העל יסודי: "שיתופי פעולה ייחודיים אלה תורמים גם להתפתחות הצד הטכנולוגי של התלמידים אך, ובעיקר, לצד האנושי, לפיתוח אחריות חברתית ומתן הזדמנות למפגשים ועבודה משותפת עם מגזרים שונים. אירוע הסיום אמש היה מכובד ומרגש ביותר. יש לנו נוער נפלא"!

(התמונות באדיבות עיריית פ"ת)

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק פ"ת נטו

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...