קיבלתם דוח חנייה בפ"ת? יכול להיות שהוא יבוטל

09/12/2015

אם קיבלתם דוח חנייה בשנים האחרונות בפ"ת, יכול להיות שהוא ניתן ע"י פקח שלא אושר במועצת העיר. הנושא בבדיקה אצל היועצת המשפטית של העירייה.

בישיבת המועצה הסוערת אמש הועלו לאישור פקחי חנייה חדשים. מסתבר כי בין היתר נמצאים ברשימה לפחות ארבעה פקחים שעובדים כבר זמן ממושך בעירייה. כלומר ייתכן שניתנו דוחות ע"י מי שלא הוסמך לכך.

חבר המועצה העירני רמי גרינברג הבחין בכך וביקש מהיועצת המשפטית לבדוק האם הפקחים לא הוסמכו ע"י המועצה בעבר, ואם לא, האם הדוחות שניתנו על ידם תקפים. המחלקה המשפטית תצטרך לבדוק את הפרשה, ולתת הנחיות לגבי תקפות הדוחות, והאם מי שכבר שילם – יוחזר לו כספו.

גרינברג: "אם מדובר בדוחות לא חוקיים, העירייה תצטרך ככל הנראה להחזיר לתושבים ששילמו את הכספים ולעצור את ההליכים המשפטיים המתנהלים לגבי דוחות שניתנו ע"י אותם פקחים. אני רוצה לציין כי מדובר בעובדים טובים, ואין זו אשמתם שהעירייה לא ביצעה את הנדרש".

שתף ב-

תגובות

תשלום עבור חנייה בחניון הסגור במחסום שצמוד לעיריה...
בע"ה יבורך רמי גרינברג על עשייתו ויוזמתו לטובת התושבים.. לעניין התשלום עבור שעת חנייה , או חלק ממנה..7.5 שח! האים לא אמור להיות החניון הזה ,שלפי מצוקת החנייה הממשית..במרכז העיר ובשכונות הקרובות אליה- במחיר שלא עולה על מחיר שעת חנייה רגילה..??!!
ישראל חיים - 10/12/2015
שתף ב שתף ב
לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...