קורס ביישומי מחשב לכלל האוכלוסייה בפ"ת

29/06/2016
חדשות


לפני כחצי שנה הצטרפה פתח תקוה לפרויקט הבינלאומי "עיר לומדת", אשר נועד להגדיל את מעגל העוסקים בלמידה בקהילה.

כעת לראשונה יפתח קורס ליישומי מחשב לכלל האוכלוסייה, כאשר עד כה קורס זה היה מתקיים רק במסגרת לימודי השלמת 12 שנות לימוד. הקורס ביישומי מחשב, הפתוח לכל אדם מעל גיל 18 ילמד את המשתתפים להתנהל במשרד ממוחשב ובעולם טכנולוגי.

תכנית הקורס מותאמת לתכנית הלימודים של משרד החינוך (2 יחידות לימוד תג"ת), והמשתתפים בו יוכלו להיבחן במסגרת מבחני הגמר של משרד החינוך. במהלך הקורס ילמדו המשתתפים Word, Excel, Power point, Outlook וכן ילמדו על האינטרנט, פייסבוק, ניהול קבצים ותיקיות, מנועי חיפוש, שימוש בקבצי קול, תמונה ומולטימדיה ועוד.

מחיר הקורס למשתתף הינה 2500 ₪, שזהו מחיר עלות בגין 180 שעות לימוד אקדמיות בקורס זה.

מעט על הרציונל של עיר לומדת - השינויים הטכנולוגיים בעולם, עלייה בתוחלת החיים ושיפור איכות החיים, מעודדת את מוסדות החינוך והרשויות המקומיות לספק לאזרחים בוגרים אפשרות להמשיך וללמוד, לחקור, לפתח ולהמשיך לגלות סקרנות ועניין בתחומי חיים שונים. המודל העולמי מדבר על כך שכדי להצליח בשוק העבודה, על אנשים להמשיך וללמוד לאורך כל הקריירה בכדי להתעדכן ולהגמיש את היכולות שלהם בשוק המשתנה. מחקרים מלמדים כי אנשים לומדים הם אנשים מעורבים ומרוצים יותר.

הקורס יתקיים במסגרת האגף לחינוך מבוגרים (מינהל התרבות) בניהולו של יעקב פישר, ובברכת מנהלת המינהל דרורית גור אריה וסגן ראש העיר וראש מינהל התרבות איתי שונשיין, יתחיל בחודש ספטמבר (טרם נקבע מועד מדויק) ובסיומו תינתן תעודה מטעם מכללת אדווה. לפרטים ניתן לפנות לנחמה באגף לחינוך מבוגרים 03-9052851. 

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...