קונצרט יצירות המופת של החזנות וחצרות החסידים בפ"ת

20/01/2016

הרכב של 100 איש על במה אחת בקונצרט יצירות המופת של החזנות וחצרות החסידים - ביום שלישי ט"ז בשבט, 26/1/16 יתקיים בע"ה קונצרט יחודי שישלב את סגנונות המוסיקה השונים במוסיקה היהודית בהיכל התרבות בפתח תקוה.

על הבמה יופיע הרכב של כ- 100 איש(!), שיכלול תזמורת בת כ- 40 נגנים - אנסמבל בוגרי תזמורת צה"ל לדורותיה, יחד עם מקהלת הגברים "שפתי גנים", מקהלת "מיתרי הזהב" - חברי האופרה הישראלית, ומקהלת הילדים העירונית "פרחי פתח תקוה".

כל אלה ילוו את החזנים העולמיים בן ציון מילר, סיימון כהן , בערל צוקר, צבי וייס וכן התאומים בני ה- 12 יניב ועידו אליוף . כמו"כ יופיע לראשונה בקונצרט מסוג זה אלדר גולרינג - כנער הפלא בן ה- 10, שזכה לאחרונה בפרס התחרות הארצית לנגנים צעירים.

אבי ברק ומקהלת פרחי פ"ת (צילום: WHALE STUDIO)

הערב ביוזמת האגף לתרבות תורנית בעירייה, בראשות חבר מועצת העיר אבי בלושטיין ובהפקתו של מנהל האגף שמואל זלצר.

הקונצרט הזה הפך למסורת  מבורכת בעיר, עם הניחוחות של החזנות הטובה ביותר בשילוב  מוסיקה חסידית סוחפת. המופע ישולב במולטימדיה. הפתעות המצפות לקהל שנוהר לאולמות הקונצרטים ומצפה להופעה מרהיבה כמיטב המסורת בעיר, במטרה לחבר את כל סוגי הקהלים למוסיקה ולשירה היהודית .

לדברי שמואל זלצר, מנהל האגף לתרבות תורנית: "אנו עושים מאמצים גדולים להביא בכל פעם משהו חדש, מקורי ומרענן, ולהעניק חוויה ייחודית לקהל שוחרי המוסיקה".

על הניצוח והניהול המוסיקלי מופקד המוסיקאי והמנצח אבי ברק, שרואה לנגד עיניו את הקהל הגדול כשותף פעיל  לערב מהנה.

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...