קונצרט הקונסרבטוריון העירוני עם הזמר והיוצר קובי אוז

18/01/2018
חדשות מקומיות


קהל רב מילא אמש (רביעי 17/1) את היכל התרבות בפתח תקוה, באירוע שאיננו זוכים לראות כמותו לעיתים קרובות. 100 ילדים ובני נוער לקחו חלק בהפקה מוסיקלית מרשימה ביותר, לצדו של הזמר והיוצר קובי אוז.

תזמורת הנוער הייצוגית בניצוחו של מיכאל דלמן והמקהלה הייצוגית "קנטבילה" עליה מנצחת שלומית מדר, מנהלת הקונסרבטוריון העירוני, ליוו את הערב כולו בשילוב הרמוני קסום של מקהלה ותזמורת, בעיבודים מעולים ומשובחים שנעשו על ידי רועי פרידמן, והם שהפכו את האירוע המוסיקלי למרתק מיוחד ומרגש.

אוז, נהנה לספר על שיתוף הפעולה המיוחד עם הקונסרבטוריון ואף שיבח את המוסיקאים הצעירים על ההתמדה, הרצינות ויכולות הביצוע המרשימות.

את השירים הגיש קובי בליווי סיפורים מרגשים, מלאי קריצה והומור, על ילדותו בשדרות מוכת הטילים, על שיתוף הפעולה המוסיקלי בין נוער עיירות הפיתוח ונוער קיבוצי הנגב, ועל להקת "טיפקס" הוותיקה והמוכרת.

לאורך המופע בוצעו כ- 20 שירים, שזורים בסיפור חייו המופלא של קובי מאז ימי ילדותו, דרך תחנות חייו בקריירה והופעתו בתחרות האירוויזיון עם השיר המתריס push the bottom.

הערב היה שזור ברגעי שיא רבים, אחד מהם קרה כאשר הסולנית דניאל מקירה, בוגרת מקהלת "קנטבילה" ביצעה עם קובי בדואט את השיר "אם זו האהבה", ולאחר מכן עלה אל הבמה בן זוגה והפתיע אותה בהצעת נישואין מרגשת.

הערב כולו היה מלווה בהקרנת מולטימדיה שאפשרה לקהל לשיר עם קובי את השירים הנפלאים, ולהתוודע באופן ברור יותר אל כתיבתו ההומוריסטית, השנונה, הרהוטה והמבריקה.

שלומית מדר, מנהלת הקונסרבטוריון ומנצחת מקהלת "קנטבילה" סיפרה מעל הבמה על עשייה נרחבת בין כותלי הקונסרבטוריון מה שמאפשר יציאה עם הפקות גדולות ומקצועיות אל הקהל הרחב.

את הערב כיבד בנוכחותו ראש העיר עו"ד איציק ברוורמן שסיפר על ההשקעה הרבה במוסד המפואר, על התכנית בבתי הספר היסודיים "בית ספר מנגן" – המעודד ילדים לפתח את הכישרון המוסיקלי שלהם ועל גאוות העיר בתלמידי הקונסרבטוריון ובוגריו.

הפקה ויח"צ לאירוע : דבורי שגיא, ניהול במה ורכז התזמורת: יוסי טוב, הדרכה קולית למקהלה: אורית שילוח, רכז המקהלה: אוהד בטאט.

צילום: אמיר בן חיים

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק פ"ת נטו

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...