קווי הלילה בפתח תקוה יפעלו במתכונת מתוגברת בחופש הגדול

24/06/2015
חדשות נוספות

בשורה לצעירי העיר פ"ת עם תחילת החופש הגדול: החל מ- 21.6 יפעיל משרד התחבורה את "קווי הלילה" - שירות האוטובוסים הלילי המיוחד אל מוקדי הבילוי ובחזרה הביתה - במתכונת קיצית מוגברת.

קו 599 של "קווים" וקו 466 של חברת "דן" יפעלו לטובת תושבי פתח תקוה במתכונת קווי לילה.

קו 599 של קווים, נוסע ממסוף הדר גנים בפ"ת עד למסוף רידינג בתל אביב, וקו 466 פועל מרחוב אבשלום גיסין (פינת משה סנה) עד למסוף רידינג בתל אביב. מומלץ להתעדכן בלוחות הזמנים המדויקים

קווי הלילה הינם שירות תחבורה ציבורית רגיל ולכן הנסיעה בקווים הינה במחיר נסיעה רגילה באוטובוס ובכל אמצעי התשלום וההנחות של שעות היום: רב קו, כרטיסיות, "חופשי חודשי" וכו'.

זאת השנה התשיעית שבה מפעיל משרד התחבורה את קווי הלילה, בשיתוף הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים, הרשויות המקומיות וחברות התחבורה הציבורית. השנה יפעלו בישראל 72 קווי לילה ב-87 ערים ויישובים, אך תחילתו של הפרויקט כניסוי צנוע בירושלים שהתרחב לשאר חלקי הארץ, מצפון עד דרום והפך להצלחה של ממש.

בעבר, פרסם מרכז המחקר והמידע של הכנסת דו"ח, שהצביע על ירידה של כ-40% במספר תאונות הדרכים עם נפגעים, באזורים בהם פעלו קווי הלילה.

"אנחנו מיחסים חשיבות רבה לקווי הלילה, מדובר בשירות חיוני ומציל חיים, פשוטו כמשמעו", אומר שר התחבורה, הבטיחות בדרכים והמודיעין, ישראל כץ. "כל תאונה שנמנעה היא הצלחה. אני קורא לצעירי ישראל, לצאת וליהנות ובמקביל, לגלות אחריות. נמשיך להרחיב ולשפר את מערך קווי הלילה בכל חלקי הארץ כדי להבטיח שרות יעיל ונוח, במחיר שווה לכל נפש, וחזרה הביתה בשלום".

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...