קבוצת מטיילי פ"ת עם אתגרים חדשים

25/04/2016
חדשות

אתמול התקיים פיילוט ראשון לטיול במסלול של כ-30 ק"מ. היום, יום כדור הארץ הישראלי, השכימו קום מאות תושבים והשתתפו במסלול המקוצר למשפחות – היה כיף!

ביום שישי צוין בכל העולם יום כדור הארץ. בשל חג הפסח בישראל מציינים זאת היום, כשהאירוע המרכזי מתקיים בעיר חיפה.

זו השנה השלישית שקבוצת מטיילי פ"ת, שהולכת וגדלה מיום ליום, מגלה הרפתקאות חדשות. הקבוצה, בניהולו של ניסים יצחקי, בתמיכתה של ראשת אגף איכות הסביבה בעיריית פ"ת – אורנה דוידאי, וכמובן בהדרכתו המקצועית של המדריך אביאל אברמוביץ, ארגנה בחול המועד פסח שני טיולים.

חבורת הגיבורים

אתמול השכימו קום 80 מטיילים אמיצים והשתתפו בפיילוט ראשוני לטיול לכל אורכו של הירקון - מסלול ארוך (כ-30 ק"מ) שיצא מכפר הבפטיסטים ונמשך עד לחוף ימה של תל אביב. כמעט כל המטיילים הצליחו להשלים את המסלול, וגם מי שלא – חזר הביתה שלם ובריא... המדריך אביאל סיפר לפורטל פ"ת נטו: "הפיילוט היה מאתגר ומוצלח. הופתעתי לטובה דווקא מהמטיילים המבוגרים שהתגלו כבעלי כוח סיבולת יותר גבוה ממני. בפעם הבאה אני מבטיח שישתתפו גם במסלול הארוך מאות מטיילים".

באש ובמים

בכל מקרה, למטיילים אתמול לא היה הרבה זמן לנוח – כבר היום בשעה שמונה בבוקר, הם התייצבו שוב, באותו מקום, הפעם בהרכב משפחתי מורחב שכולל גם את הילדים, ואליהם הצטרפו למעלה מ-200 תושבי העיר לטיול אביב משפחתי לאורך נחל הירקון, שגם אותו כולם עברו בהצלחה, רגע לפני שהשרב השתלט עלינו היום. המטיילים צלחו בין היתר גם שלושה מעברי מים שעזרו להם להתרענן.

הקהל מוזמן לעקוב אחרי ההודעות לגבי הטיולים הקרובים, ובינתיים – המשך חג שמח לכולם!

השלישייה המנצחת - אורנה, אביאל וניסים

(התמונות באדיבות 'לטייל עם אביאל')

שתף ב-

תגובות

קבוצת מטיילים
אשמח גם לקבל פרטים על טיולים עתידיים. חג שמח ומועדים לשמחה. רחל כרמלי Rachelcarmeli@gmail.com
כרמלי רחל - 26/04/2016
שתף ב שתף ב
לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...