קבוצת כדורסל הנשים של הפועל פ"ת ירדה ליגה

26/02/2014
חדשות

נכון - זה רק ספורט, אבל העיר פ"ת משוועת לאחרונה גם לחדשות טובות. ואת זה לא קיבלנו גם היום.

קבוצת הנשים של הפועל פ"ת בכדורסל (אשר בעונה שעברה הגיעה לגמר הגביע), בהדרכתו של המאמן גיל סלע, יצאה היום לנתניה למשחק גורלי בליגת העל מול קבוצת אליצור המקומית, כשהחשבון פשוט: המפסידה יורדת ליגה.

כצפוי, המשחק לא התעלה לרמה גבוהה והתאפיין בשגיאות רבות מצד שתי הקבוצות. כמאה אוהדים שהגיעו מפ"ת עודדו מהיציע לאורך כל ארבעים הדקות.

שלוש השחקניות הזרות: ג'סמין תומס, קאיה מקלארן וחואניטה וורד נתנו את התפוקה הרגילה שלהן, אך השחקניות הישראליות של הקבוצה כמעט ולא תרמו נקודות, וכך קשה לנצח.

המשחק היה צמוד לכל אורכו, כאשר בתוצאה של 71:71, ולאחר מספר החטאות עונשין מרגיזות של הכחולות בדקות האחרונות, יצאה נתניה להתקפה אחרונה במשחק. הכדור הגיע ללירז קניג המקומית, שמצאה עצמה ללא שמירה וקברה (תרתי משמע) סל נצחון עם הבאזר, ששלח את המקומיות לחגוג, ואת הפועל פ"ת לליגה השניה.

ההפסד מסכם עונה לא טובה של המועדון, שיעשה וודאי חשבון נפש בפגרה. נכון שבכדורסל הישראלי לירידות ועליות ליגה על הפרקט אין משמעות רבה, וסביר להניח שמי שירצה ישחק בליגת העל גם בשנה הבאה, ואולם השאלה שצריכה להישאל היא איך בונים קבוצה בריאה וחזקה, כולל שחקניות מקומיות טובות, ומרכיבים סגל שירוץ לאורך מספר שנים.

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...