קבוצת הג'וקרים החדשה של עמל ב' יוצאת לדרך

03/01/2016
חדשות

עשרות הורים ותלמידים התכנסו אמש בבית הספר הרב תחומי ב' לצורך השקת נבחרת הג'וקרים החדשה לתחרות הרובוטיקה העולמית FIRST. בית הספר, עם נבחרת הג'וקרים שלו, ישתתף השנה זו הפעם החמישית ברציפות בתחרות היוקרתית.

התחרות יוצאת לדרך בתחילת חודש ינואר באירוע הזנקה ארצי ולאחר מכן תתקיים תחרות ארצית בחודש מארס בהיכל מנורה מבטחים בתל אביב.

בנבחרת חברים 38 תלמידים מכל המגמות בבית הספר, כאשר לצידם נמצאים המנטורים המקצועיים והמלווים בתחומים שונים של מכניקה, הנדסה, חשמל ושיווק. התלמידים יעסקו במשך 6.5 השבועות הקרובים בפיתוח הרובוט והשמשתו לתחרות.

בשנים הקודמות זכתה נבחרת הג'וקרים המייצגת את בית הספר בפרסים ראשונים בארץ, שזיכו אותה בעלייה לתחרות הגמר העולמית בארצות הברית. 

את ערב ההשקה עצמו ליוו נציגי קבוצתEIM  המאמצת את מגמת האלקטרוניקה בבית הספר, אשר מסייעים מדי שנה לתלמידים לפתח את הרובוט ולענות על המשימה הנדרשת באמצעות מהנדסים מתנדבים, ואנשי צוות נוספים, העושים עם התלמידים לילות כימים בסדנה בבית הספר. המנטור המקצועי הראשי בתוכנית הוא שלומי ואנונו מנכ"ל חברת הבת EIM הרכבות כבלים. יחד איתו המנטור הראשי הוא דוד ברששת, המלמד בבית הספר והעומד מאחורי הפרויקט כולו.

נטע בגים, סמנכ"לית קשרי הקהילה של קבוצת EIM, ציינה כי הקבוצה תמשיך להעמיד לרשות בית הספר משאבים מקצועיים ותמיכה לכל אורך הדרך, בדיוק כפי שנהגו בשנים הקודמות.

ספונסרים נוספים לבית הספר כוללים את רשת עמל, עריית פתח תקוה, חברת ESC BUZ  וחברת אלרום טכנולוגיות.

מנהלת בית הספר סיגל רוזן ציינה כי היא שמחה שבית הספר משתתף בתחרות והתלמידים בקבוצה זוכים לחוויה לימודית איכותית ייחודית, המאפשרת להם להגיע לתחום חדש, להכיר אנשי מקצוע ולפתח את רוח הצוות והלמידה תוך כדי התנסות מעשית בשטח.

עוד הוסיפה מנהלת בית הספר כי הישגי בית הספר בשנים האחרונות היו גבוהים דבר שהביא כבוד והישגים לכל אחד מהמשתתפים בפרויקט.

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...