ציון גמליאל מפ"ת זכה בפרס העובד המצטיין בענף הבניין והעץ

05/12/2016
חדשות


ציון גמליאל תושב פתח תקוה בן 71, זכה בפרס העובד המצטיין של ענף הבניין והעץ. גמליאל, המועסק כמנהל עבודה ראשי נבחר ביחד עם עוד 14 עובדים לקבל את הפרס היוקרתי מתוך רבע מיליון עובדים בענף.

גמליאל קיבל את הפרס בשבוע שעבר בנוכחות אלפים מעובדי ענף הבניין והעץ מידיהם של יו"ר הסתדרות עובדי הבניין והעץ, יצחק מויאל, נשיא התאחדות בוני הארץ, רוני בריק, ומנכ"ל הקרן לעידוד ופיתוח ענף הבנייה בישראל אייל שלו.

ציון גמליאל (צילום: כריסטינה)

בנימוקי בחירתו של גמליאל צוין כי הוא מועסק כמנהל עבודה ראשי בחברת שיכון ובינוי - סולל בונה תשתיות בע"מ, וכי הוא "מועסק בענף הבניה מזה 40  שנה, מתוכם 22 שנה כמנהל עבודה. ציון ניהל פרויקטים גדולים בחברה בזכות יכולתו להציב לעצמו יעדים ולעמוד בהם מבלי להתפשר על איכות ובטיחות. התכונה העיקרית של ציון היא בטחון עצמי, הוא מציב לעצמו יעדים ומגיע אליהם. העבודה באתר בניהולו זורמת ומתבצעת בסדר ובארגון מופתיים. ציון מאוד נהנה מעבודת היצירה הטמונה בבנייה ולא מאבד את קור הרוח גם במצבי משבר בשטח. לציון תכונות של מנהיג, יש לו את הרגישות והכישרון לזהות חוזקות וחולשות בקרב עובדיו ובהתאם לנהל אותם ולדרוש מהם, ולרתום את העובדים לעמידה ביעדי הפרויקט. בנוסף לכך, ציון אוהב לחנוך את העובדים הצעירים בחברה ובכך לסייע בייצור דור העתיד של מנהלי העבודה בחברה.

יצחק מויאל הוסיף כי טקס העובדים המצטיינים מקנה לעובדי הענף גאוות יחידה וגם גורם לאנשים שעדיין לא עובדים בו עניין וסקרנות: "ענף הבניין הוא התחום השוויוני ביותר הקיים היום בישראל ואני שמח להודות ולהוקיר בערב זה לכל העובדים שלנו; צעירים ומבוגרים, חילונים, חרדים, פלסטינים וזרים. אם מוסיפים לזה את ההסכם הקיבוצי שנחתם בענף אשר העלה את שכר המינימום ל-5,600 ₪, ועוד הטבות רבות, הרי שיש כאן בשורה אמתית."

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק פ"ת נטו

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...