צוות פינוי דירה

13/11/2016
איכות חיים


הופכים את הבית לנקי ונעים

טוב להכיר שגם עבור פינוי חפצים, רהיטים, מוצרי חשמל, כלי עבודה, חומרי קריאה, פסולת וכדומה ניתן ליהנות משירת מקצועי, כך שאין צורך להשקיע בכך זמן, כוח ומאמץ. מכאן שבין אם אתם מבקשים לפנות את הסלון הישן עבור סלון חדש ובין אם אתם מבקשים לנקות דירה שהושארה כירושה, אתם מוזמנים להיעזר בחברה מספר אחת בתחום- מוזמנים לפנות עוד היום אל חברת "צוות פינוי דירה".

פינוי דירות מוזנחות

יש לא מעט אנשים שגרים בדירות מוזנחות ושמבקשים לעשות לכך סוף, ולו על מנת לצאת לדרך חדשה ויותר בריאה. מכאן שאם גם אתם מבקשים ליהנות מדירה ללא ציוד מיותר והיא נקייה ומסוידת כמו בימיה הראשונים, אתם מוזמנים להכיר את חברת "צוות פינוי דירה" - חברה שמתמחה במלאכת פינוי דירה וניקיון.

חיטוי דירות

ממש כשם שחברת "צוות פינוי דירה" יודעת להציע שירותי פינוי ירושות ועזבונות, כך היא גם יודעת להציע שירותי הדברה, חיטוי, סידור, ניקיון, פירוק ארונות ואף צביעה. מכאן שאנשים רבים שהתרגלו לחיות במזבלה, ישמחו לשוב לגור בדירה שראויה למגורים ואף ראויה להזמנת אורחים.

פינוי אגרנות כפייתית

"צוות פינוי דירה" מבין את הקושי הנפשי שעובר על אספנים כפייתיים, ועל כן שמח לקחת בחלק בתהליך ההבראה, שמח לעזור בפינוי התכולה הלא רצויה. בנוסף טוב לדעת ששירות פינוי מחברה מובילה שכזו גם כולל מטלות יותר מאתגרות, מטלות כגון פינוי צואת יונים וחיטוי רצפות וקירות שהיו חשופים לעובש ובקטריות.

פינוי ירושות ועזבונות

חשוב להבין שלקוחות שפונים אל חברת "צוות פינוי דירה" עבור פינוי דירת ירושה, נמצאים במצב נפשי לא קל, וזאת כי אף אחד אינו רוצה לפנות ציוד אישי של אדם אהוב שהלך לעולמו. על כן טוב לדעת שחברת "צוות פינוי דירה" אינה רק בקיאה במלאכה, אלא גם עוזרת בשלב המיון, מאוד רגישה ובנוסף מציעה שירותי חיטוי דירות, שירותי ניקיון, צביעה וכדומה - כך שבסוף היום הדירה תהיה מוכנה לקבל רוכשים פוטנציאליים.

פינוי מקלטים

יש להבין שמלאכת פינוי מקלטים עשויה להיות מאוד מאתגרת, וזאת כי בין היתר יש צורך להתמודד עם מדרגות, ציוד רב שדיירים קודמים השאירו, בעיית רטיבות וכדומה. על כן במקום לנסות לגייס מתנדבים ובמקום להשקיע בכך הרבה זמן וכאבי גב, אתם מוזמנים ליהנות משירותיה של חברה בעלת ניסיון רב, בין היתר גם בנישת פינוי מחסנים ומקלטים.

פינוי דירה וניקיון

יש להבין שמשימת פינוי דירות מוזנחות מצריכה צוות שהוא לא רק מקצועי, אלא הוא קודם כל אנושי, וזאת על מנת שהוא יימנע מלהביע זלזול, ועל מנת שהוא יכבד את  בעלי הדירה ויעניק להם הרגשה טובה ובטוחה - ממש כפי שנוהגת חברת "צוות פינוי דירה".

פינוי מחסנים

מדהים מה אנשים שומרים במחסנים, ולו רק כיוון שהם אינם זוכרים שציוד שכזה נמצא ברשותם, הם אינם יודעים לאן ניתן לפנות, או פשוט אינם מבקשים לסחוב בעצמם פריטים כה כבדים. עם זאת, אם הבנתם שחבל על המקום הרב שתפוס שלא לצורך, מומלץ להיעזר בשירותי פינוי מקלטים ומחסנים מבית "צוות פינוי דירה"!

פינוי צואת יונים

כחברה בעלת ניסיון עשיר, צוות החברה התנסה לא פעם גם בפינוי צואת יונים, וזאת כיוון שהוא אינו נרתע מאף מטלת פינוי או ניקיון, ולעולם אינו עוזב לפני שווידא שהלקוחות נשארו שבעי רצון.  מכאן שגם אם מדובר במלאכת פינוי אגרנות כפייתית, הרי שאין צורך לחוש בושה לבקש עזרה, וזאת מתוך ידיעה שהצוות כבר נחשף ללא מעט דירות מוזנחות ומזוהמות, וכל פעם מחדש הוא שמח לתמוך בלקוחותיו לצאת לדרך חדשה. פנו עוד היום ותצאו מרוצים!

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...