פ"ת עם חיילי צה"ל

20/07/2014
חדשות

למערכה הנוכחית מול החמאס ויתר מפלצות הטרור האנטישמיות, הצטרפו כל יישובי העורף בעל כורחם. כידוע, גם פ"ת נאלצת להתמודד בכל יום עם הטילים והאזעקות, לראשונה מזה שנים רבות.

חיילי צה"ל וכוחות הבטחון עושים כל מאמץ שלא לפגוע בילדים, תוך סיכון חייהם עצמם. כל זאת בזמן שהאויב עושה כל מאמץ לגרום למותם של אותם ילדים שלו, כמו גם למותם של ילדי אותם חיילי צה"ל באמצעות הטילים שהוא משגר לשטח ישראל.

חלק מפצועי צה"ל הוטסו והובאו לבית חולים ביילינסון בפ"ת, שם הם מקבלים את המשך הטיפול הרפואי. פ"ת אירחה ומארחת בשבועות האחרונות לא מעט משפחות וילדים מיישובי הדרום, במטרה להקל ולהשכיח, ולו במעט, את המציאות הבלתי נסבלת שאיתה הם מתמודדים. פורטל פ"ת מברך את כל הפעילים והתושבים ששותפים לכך.

כתוצאה מהמצב הביטחוני בוטלו האירועים הפתוחים שתוכננו ע"י העירייה עד לסוף חודש יולי. כמו כן, ראש העיר איציק ברוורמן, ביקש מתושבי העיר להשאיר את דלתות חדרי הכניסה ללובי ולחדרי המדרגות של הבניינים פתוחות, על מנת לאפשר לעוברי אורח למצוא מחסה בעת האזעקה.

במקביל מתקיימות יוזמות רבות בפ"ת לתמיכה בחיילי צה"ל:

אוספים מגבות לחיילים בעזה - אפשר גם משומשות במצב טוב. כמו כן: שמפו, משחות שיניים,  אלתוש, מגבונים, גרביים, תחתונים וחולצות ירוקות. ראשי היוזמה טוענים כי יש חוסר של ציוד זה לחיילים.

ליצירת קשר ועזרה:

ענת 052-306-5737

גלית 050-2825250      

לימור 052-507-0006

קניון גנים - בשיתוף שופרסל וועד כפר גנים ג' אוספים מזון ומוצרי הגיינה לחיילי צה"ל.

בכניסה לשופרסל ממתינה לכם עגלה גדולה בה תוכלו לתרום: אוכל, חטיפים, מוצרי הגיינה, גילוח, דאורדורנטים, מגבות ועוד...

בסוף כל יום התרומה תעבור באדיבותה של קרן ליב"י לחיילינו.

 

חיילי צה"ל – חיזקו ואימצו!

איחולי החלמה מהירה לפצועים ותנחומים למשפחות ההרוגים.

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...