פ"ת על מפת היזמים הצעירים

06/10/2014
חדשות

קניון עופר סירקין בפ"ת מעודד פרויקטים של יזמים צעירים, ובפרט את קבוצת היזמים אשר מונה 11 תלמידים מחטיבת רשיש פ"ת.

במהלך מספר ימים, הציבו קבוצת היזמים דוכן בצמוד לרשת המזון "יש בשכונה", אשר הציע למכירה את ה"רשימאמא" – לוח קשיח לסידור ותחזוקת רשימת הקניות, המתלבש על ידית העגלה ומשמש גם לשחרור העגלה (מחליפה את מטבע 5 ₪). יתרון המוצר הוא בכך שמאפשר לנהל רשימה מסודרת ולאסוף מוצרים בידיים פנויות.

פרוייקט ה"רשימאמא" התקיים במסגרת ארגון "יזמים צעירים ישראל", אשר הוקם ללא מטרות רווח ועוסק בחשיפתם של צעירים לעולם העסקים והיזמות, ומאפשר להם להתנסות ולחוות את העולם הגדול.

צילום: יח"צ

בין מקימות הפרויקט המונה 11 בני נוער מאותה שיכבה, יעל לבן סמנכ"לית שיווק וימית כהן סמנכ"לית תפעול - תלמידות כיתה ט' מחטיבת רשיש פ"ת, אשר היו מבין יוזמי הרעיון והציעו את "הרשימאמא" ככלי עזר במהלך מסע הקניות בסופרמרקט.

הקבוצה הקימה דוכן בשיתוף הקניון, על מנת להגדיל את היצע המכירות של ה"רשימאמא" וזאת למען מטרה אחת - לזכות בתחרות הארצית הכוללת 15 קבוצות של יזמים צעירים, אשר יכולה להטיס אותם לתחרות העולמית המתקיימת בחו"ל. לאחר ימי הפעילות של הדוכן נרשמה הצלחה במכירות המוצר.

יעל לבן סמנכל"ית השיווק: "לא הופתענו לראות את ההיענות למוצר, בעיקר בקרב נשים. אנשים רבים אשר רכשו את המוצר חזרו לספר לנו על הנוחות הגבוהה והשימוש היעיל. אנו מודים לקניון סירקין אשר נתנו לנו יד וסייעו בהצלחת הפרויקט".

לדברי מיכל גרוסמן מנכ"לית הקניון: "קניון עופר סירקין שמח לעודד תחרויות של יזמים צעירים ועוזר לקדם אותם בכל דרך אפשרית. אנו מקווים שקבוצת היזמים של פ"ת תצליח להעפיל לגמר התחרות ומאחלים להם הצלחה במכירות המוצר בהמשך הדרך".

צילום: יח"צ

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...