פ"ת: טיול עששיות במקום מדורות

04/05/2017
חדשות


תלמידי הגנים באשכול כפר גנים ג' יקיימו השנה תהלוכת עששיות במקום להדליק מדורות בל"ג בעומר, וזאת במטרה לשמור על איכות הסביבה ולצמצם את זיהום האוויר.

הכל החל מיוזמה של אב אשר פנה לגננת ציפי וולפסון משכונת כפר גנים בפתח-תקוה, בתוך זמן קצר ובעזרת עיריית פתח-תקוה היא מצאה את עצמה עם מעל ל-500 ילדים והורים מילדי גני הילדים בשכונת כפר גנים, שאישרו את הגעתם לצעדת העששיות הגדולה בישראל, שכל מטרתה היא 'לחסוך' עשרות מדורות ובכך לחזק המגמה של צמצום המדורות שפוגעות בסביבה במהלך ל"ג בעומר.

במסגרת תהלוכת האש שתצעד לאורך כקילומטר בשביל י"ד הבנים ביום א', 14.05.17, כל הורה יקבל עששית ובה נר קטן ודולק ולכל ילד תוענק בסיום התהלוכה, תעודה על תרומתו לשמירה על איכות הסביבה וקרטיב.

ראש העיר איציק ברוורמן שעודד את המהלך אמר: "בשנים האחרונות אנו עדים ליותר ויותר אנשים המעוניינים לקיים אירוע אלטרנטיבי להדלקת המדורות ואנו בהחלט מברכים על היוזמה השומרת על הקיימות ועל איכות הסביבה ומעודדים יוזמות כאלו".

סגנית ראש העיר אורנה דוידאי ראש האגף לאיכות הסביבה: "פרויקט ייחודי ויצירתי שנוצר על ידי גננות אשכול כפר גנים, סחף אחריו תושבים רבים שביקשו להצטרף במטרה להפחית ככל האפשר את זיהום האוויר בל"ג בעומר ולצמצם את מספר המדורות. פרויקט זה הינו המשך לפרויקט שיזמתי בשיתוף עם ראשי וועדי ההורים לארגן מדורות רבות משתתפים ככל האפשר בעידוד העירייה. גם הרעיון למדורות אלו סחף אחריו בתי ספר וגנים רבים המעוניינים להשתתף בו".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק פ"ת נטו

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...