פתיחת הגן לילדי אקי"ם באם המושבות נדחתה בשנה

10/08/2016
חדשות מקומיות


במקור אמור היה הגן להיפתח השנה, אך בשל מצוקת מקום יישלחו הילדים לגן ישן - ההורים זועמים. העירייה: "זה פתרון זמני, נשפץ את הגן".

הורי לילדי אקי"ם בפתח תקווה גילו לאחרונה כי הילדים שלהם שהיו אמורים להיכנס בחודש הבא לגן חדש של אק"ים באם המושבות, לא יעשו זאת. במקום זאת, לדבריהם "הילדים יישלחו לגן מוזנח, ישן, מטונף בצואת עכברים, חצר לא מסודרת ומתקנים שלא מתאימים לילדים עם מוגבלויות".

ההורים טוענים: "עיריית פ"ת אמורה הייתה להיערך למצוקת הגנים בטרם עת ולא להנחית את ההחלטה ברגע האחרון מכיוון שלא הסתכלה קדימה. אז היא החליטה לדאוג לגנים הפרטיים ולמצוקתם, ומה עם המצוקה שלנו? שוב דורכים על החלשים".

מדובר העירייה חזי חקאק נמסר: "העירייה בשיתוף הורי גן אקי"ם סיירו בשטח הגן והעירייה התחייבה שמיד עם סיום הלימודים בגן ב - 15/8, העירייה באמצעות קבלן תשפץ ותשדרג את הגן על פי מה שסוכם עם ההורים כדי שיהיה ערוך ומוכן לקליטת הילדים עם פתיחת שנת הלימודים.

העירייה אכן התחייבה להעביר את ילדי הגן למתחם חדש, אך בשנה האחרונה, לאור גידול האוכלוסייה הצעירה בעיר, עלה צורך בהול בפתיחתם של 4 גנים לחינוך הרגיל ולחינוך המיוחד באזור שכונת כפר אברהם. לפיכך, הוחלט להקצות את המתחם החדש עבור ילדי גני החינוך הרגיל והמיוחד, על מנת לתת מענה מיידי למצוקת הגנים בעיר. מדובר בפתרון זמני בלבד, וכבר בשנת הלימודים תשע"ח יועברו ילדי אקי"ם למקום, כמובטח.

יודגש כי הצוות המקצועי של מנהל החינוך בעיריית פתח תקוה ער וקשוב לכלל בקשות ההורים ומקיים שיח רציף עימם לכל אורך השנה".

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...