פתיחה חיובית לקאמבק של אנדיוני

15/12/2015
חדשות

בצל העדרותה של שחר פאר, והפרשה הבלתי נגמרת עם הנידוי של דניז חזניוק מנבחרת הפדרציה, נכנסה אליפות ישראל בטניס להילוך גבוה. הפתעות לא ממש היו, וגם הצמד המתקמבק העפיל לחצי גמר הזוגות.

מרכז הטניס ברמת השרון מארח השנה את אליפות ישראל לנשים וגברים. היום נכנסה האליפות לשלבים הגבוהים שלה כשכמעט כל השחקנים/ות הבכירים/ות נטלו חלק והעפילו לשלב הבא.

אמיר וינטרוב - בדרך לעוד תואר?

באליפות הגברים משתתפים כל השחקנים הבכירים, כולל כמובן דודי סלע ואמיר וינטרוב שלא התקשו היום להעפיל לשלב רבע הגמר. גם נועם אוקון הוותיק והטוב, ובר בוצר עשו זאת. אם לא תהיינה הפתעות, ואם מזג האוויר יאפשר, כנראה שנראה את וינטרוב וסלע בגמר ביום שישי בבוקר.

דודי סלע - ניצחון קל

בגזרת הנשים לא פחות מעניין, ולא רק בהיבט המקצועי. היום העפילו כל השחקניות הבכירות לשלב רבע הגמר שיתקיים מחר. דניז חזניוק תפגוש את עפרי לנקרי, קרן שלמה את יוליה גלושקו ואולגה פרידמן את לינה גלושקו. פרידמן בת ה-17 עדיין רשומה תחת הפדרציה האוקראינית, ונעשים מאמצים לשכנעה לעלות לארץ ולייצג את ישראל. יהיה זה בהחלט חיזוק משמעותי לטניס הנשי. בינתיים, מי שספק רב אם תחזור לנבחרת הפדרציה היא חזניוק, שעדיין מנודה מהנבחרת, זכר לאותו אירוע משנת 2011 בו העבירה ביקורת על התנהלות הנבחרת והשחקניות. שחר פאר ויוליה גלושקו מתנגדות לחזרתה לנבחרת, ולפחות עד כה לא קם המבוגר האחראי שיעשה סוף לכל הסאגה הזו. בכירי האיגוד בראשות המנכ"ל שלמה גליקשטיין מצדדים בצד של פאר וגלושקו, ואולי הקפטנית החדשה של הנבחרת ציפי אובזילר תצליח למצוא פיתרון שתביא לסיום הפרשה, שכן אסור לשכוח כי הנבחרת שייכת לכולנו ולא לשחקנית זו או אחרת, וגם את עונשם של פושעים גדולים נהוג לקצוב.

דניז חזניוק - רוצה לחזור לנבחרת

דווקא טורניר הזוגות גברים סיפק את גולת הכותרת של היום, שהייתה ללא ספק חזרתם של הצמד אנדיוני לשתף פעולה. אנדי רם ויוני ארליך גברו לאחר מאבק עיקש, שהוכרע רק במערכה שלישית של שובר שיוויון, על יואב בן צבי וסער סטיל. גם הצמד דודי סלע ואמיר וינטרוב העפילו לשלב הבא בזוגות. בטורניר זוגות הנשים בולט הצמד גלושקו (יוליה ולינה) ומעניין יהיה לראות אם יזכו בתואר.

אנדי רם - חוזר למגרשים?

בין הצופים היום בלטה נוכחתו של רן בן שמעון, מאמן מכבי פ"ת וחובב טניס ידוע, שבדרך למשחק גביע הטוטו בכדורגל מול מכבי חיפה הגיע אולי גם כדי לקבל כמה טיפים מהספורט הלבן.

רן בן שמעון - הגיע ללמוד?

לכתבות ספורט נוספות בפורטל בפ"ת

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...