פתיחה חגיגית להיפר המושבה בפ"ת

03/11/2015
חדשות

היום התקיימה הפתיחה החגיגית של "היפר המושבה" בשכונת נווה דקלים בפ"ת. במסגרת פינת הביקור העיסקי של פורטל פ"ת הגענו לבקר ולפרגן.

דודו חכים, כדורגלן עבר במועדון הכדורגל המפואר של הפועל פ"ת, פתח לאחרונה סופרמרקט חדש בעיר – "היפר המושבה". היום התקיימה הפתיחה החגיגית שכללה טעימות, מבצעים והנחות מיוחדות.

אם השם הזה נשמע לכם מוכר, חכים, עשרות שנים במסגרת עסקי המזון, מוכר ודאי לרוב התושבים כבעלים לשעבר של "היפר דודו" בעיר. בשנים האחרונות הפך חכים גם ליזם נדל"ן, ולאחרונה "דגדג" לו באצבעות לחזור לעסקי המזון.

לאחר התרסקותה של "עדן טבע מרקט" התפנה המקום בסמוך לשכונת נווה דקלים החדשה, וחכים ראה בכך הזדמנות מצויינת.

שיהיה במזל!

במסגרת יום הפתיחה החגיגי ביקרנו היום את דודו במשרדו והוא שיתף אותנו בסיפורים על העבר, ההווה והעתיד של פ"ת: "נולדתי בפ"ת, אני דור שלישי בעיר, לאחר שסבי ז"ל עלה אליה מחלב שבסוריה. בצעירותי הכדורגל היה כל החיים שלי, כפי שהיה נהוג בזמן שהייתי כדורגלן. למשחקי הנוער הגיעו אלפי צופים", מספר דודו בערגה.

גם האוהד מספר 1 הגיע לברך. קלדרון וחכים

על תחילת דרכו העיסקית ועל העסק החדש הוא מוסיף: "התחלתי לפני למעלה משלושים שנה עם חנות של 12 מ"ר. עם הזמן הגעתי ל-1,200 מ"ר. אני מאמין בשירות טוב ומוצרים טובים, טריים ואיכותיים. מי שקונה מגיע לו להגיע לביתו ולהנות ממה שקנה. זה המוטו שלי. יש לי ניסיון רב בניהול עסק מסוג זה ואני מביא אותו גם הפעם".

התרשמנו בהחלט מהמקום, מהסדר והניקיון וממגוון המוצרים. כמו כן הגישה והחנייה נוחים מאוד. לא נותר לנו אלא לאחל בהצלחה רבה ולהמליץ לבקר בסופר החדש!

כתובת: רחוב בן דרור 3, פ"ת (במתחם תחנת הדלק סדש).

(התמונות מיום הפתיחה החגיגי)

גם אתם רוצים להשתתף בפינת הביקור העיסקי של פורטל פ"ת?

צרו קשר ואנחנו בדרך אליכם...

שתף ב-

תגובות

שפרינצק 10
הגעתי להיפר המושבה אחרי שבדקתי שאכן יש משלוחים ועוד אמרה לי הבחורה שענתה לטלפון ובררה עם המנהל תוך שעה וחצי יהיו אצלך. ומילאתי עגלה וכשהגעתי לקופה הודיעו לי חגיגית שאין משלוחים. השארתי את העגלה במקומה ויצאתי משם מאוכזבת לחלוטין ונכון לשם לא אגיע יותר וחוות דעת שלי תהייה שלילית . שרות לקוחות מתחת לכל רמה. וגם מוצרים מסוימים שראיתי ובדקתי פג תוקף כך שהחוויה שלילית וחבל.
שושי כהן - 08/03/2016
שתף ב שתף ב
לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...