פתח תקוה עיר מצטיינת יקירת תוכנית "נתיב האור"

07/06/2015
חדשות

ביום ראשון ה- 31.5.15 התקיים כנס עשור חגיגי של תוכנית "נתיב האור" במסגרת שנת האור הבינלאומית בנושא: "חושבים עולמי פועלים מקומי", בחוות חפצי-בה בחדרה.

כנס זה היווה את שיא הפעילות השנתית של תהליכים בית ספריים ורשותיים, ונכחו בו איציק ישראל סגן ראש העיר וראש מינהל החינוך, אהוד שטיין מנהל אגף איכות הסביבה, חני לוי סגנית באגף לחינוך יסודי, סיגל שפי - מנהלת היחידה לחינוך סביבתי ונציגי בתי הספר "בר לב" ו"נעמי שמר".

במסגרת הכנס הוענקו  אותות "יקיר נתיב האור" לרשויות על פי:  ציון לשבח / מופת / מצטיין. העיר פתח תקוה זכתה יחד עם עוד 4 רשויות (מתוך 22 רשויות) באות המכובד מצטיין יקיר נתיב האור.

סגן ראש העיר איציק ישראל אשר עלה לקבל את אות הפרס, אמר: "התוכנית נתיב הוא הינה תכנית חינוכית ממדרגה ראשונה. לא רק שהילדים לומדים להשתמש בחשמל באופן מושכל, בטוח ויעיל, אלא הם גם שגרירים בבתי הספר שלהם ובקרב משפחותיהם. אני גאה על ההישג המכובד ומאמין שבשנה הקרובה אף נרחיב את הפעילות".

כמדי שנה מתקיימת תחרות מיזמים של תלמידים בקרב כ-1600 בתי ספר ברחבי הארץ. כ-50 בתי ספר עלו לשלב הגמר של תחרות "מיצג הבהוב" שמהווה את סיכום התהליך של הפעילות בשנת תשע"ה. בתי הספר "נעמי שמר" ו"בר לב" מפ"ת, עלו אף הם לשלב הגמר.

כל עבודות התלמידים מכל בתי הספר, הועלו לאתר התוכנית והועמדו להצבעה פתוחה ע"י הקהילה, ומבין 50 העבודות שהגיעו לגמר, בית ספר "בר-לב" זכה במקום השלישי והמכובד!

שמות התלמידים שהכינו את עבדות הגמר: אביב לוי, רותם אושר, רתם כהן, ליאור פרסא, נגה טננבאום, נויה לוי, עדן מולודצקי. התלמידים הונחו על ידי המורה המלווה את התוכנית גב' פזית טאוויג.

תזכורת - תוכנית "נתיב האור" מתקיימת בעיר זו השנה השישית, ופועלת ב-26 בתי ספר יסודיים ממלכתי וממ"ד. מטרתה לעודד שימוש מושכל בחשמל, חיסכון והתנהגות בטיחותית בסביבה צורכת חשמל.

התמונות באדיבות חברת אדיוסיסטמס.

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...