פתח-תקוה חוגגת בהיכל

12/11/2014 | ניסים קלדרון
חדשות

 

זר לו נקלע אמש להיכל התרבות בפתח-תקוה, היה משפשף את עיניו שוב ושוב, מוציא את ראשו מחוץ להיכל ומחפש את הנמל בסלוניקי או של פיראוס ביוון ולא היה מאמין, שהשירה האדירה וריקודי העם היווני אשר שומעות אוזניו ורואות עיניו, הם כאן קרוב לבית, אצלנו במושבה שהפכה לעיר.

אנדלה ניר מארחת את זהבה וניסים קלדרון

אכן תענוג היה להיות אמש בין החוגגים את המופע היווני בלקני שנפל ביום הולדתו במזל טוב של הזמיר מפתח-תקוה שלמה עוז. מאות מתושבי העיר הגיעו לחפלה בלתי נשכחת, עליה ניצחה בגאון הזמרת הוותיקה וגברת מצב רוח אנדלה ניר, אליה הצטרפו מלכת הלהקות הצבאיות אופירה גלוסקא, עינת סגל, הכפילים של פרנק סינטרה ואלביס פרסלי וחתן השמחה שלמה עוז, בליווי בנו הצעיר והמוכשר כפיר. יחד וכל אחד לחוד דאגו שההיכל יהפוך לטברנה יוונית במיטבה.

אנדלה ניר מלהיבה את הקהל

הקהל הרב הצטרף אליהם בשירה ובריקודים שנמשכו אל תוך הלילה ואל הרגע המרגש, בו עלו לבמה הכפילים של אלביס פרסלי ופרנק סינטרה שבמהלך שירתם הסוחפת, הוגשו לזמיר שלמה עוז עוגת יום הולדת ושי תודה ממנהלי היכל התרבות לכל שירה אדירה "היום יום הולדת" של החוגגים בהיכל, המצפים לעוד ועוד ערבי שירה וריקודים כפי שחוו והיו שותפים מלאים.

חוגגים יום הולדת לשלמה עוז

ולכול המלעיזים הטוענים שהעיר פתח תקווה רדומה, מומלץ לעקוב בדריכות מתי מופע הזמר הים תיכוני הבא יתקיים בהיכל. מומלץ לא להפסיד, רק כך תשנו את דעתכם. כי פ"ת המתעוררת חיה, נושמת ורוקדת לצלילי הבוזוקי.

"אפחריסטו פרה פולי" (אלפי תודות) לכל המשתתפים!

פ"ת רוקדת בהיכל עם הרקדן זאביק שטרן

 

הכפילים של אלביס פרסלי ופרנק סינטרה

(התמונות באדיבות ניסים קלדרון)

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...