פרקט פולימר - חזק מול מים

11/06/2019
נדל"ן ותחבורה

אם תשאלו אדם מה דעתו על התקנת פרקט בחדר האמבטיה או בחללים אחרים בהם יש מים, כנראה תיתקלו בהרמת גבה לגבהים אדירים. בעבר הרחוק אמנם הייתה רווחת הדעה (בהתאם להמלצה), שפרקט בחלל רטוב הוא מתכון לצרות. ובכן, ברוכים הבאים למאה ה- 21! הטכנולוגיה המתקדמת אפשרה ייצור של פרקט חדשני שעשוי מחומר עמיד – הפולימר.

בדומה לפרקט הלמינציה, גם פרקט מסוג פולימר יהיה עשוי מחומר סינטטי. אך לעומת הלמינציה העשויה מחומר HDF, הפולימר יהיה עשוי PVC או וויניל – אלו חומרים המקנים לו עמידות בפני מים באופן מלא. ככל שהזמן עובר, צצים פרקטים שלא רק חסינים מפני חדירת מים אלא גם לא מצריכים תחזוקה מיוחדת. תופתעו לשמוע שהם גם ישתלבו נהדר בכל חלל ומגיעים בשלל עיצובים נפלאים.

פרקט  כפתרון  טכנולוגי

אתם בוודאי שואלים על התחזוקה של פרקט מסוג זה. יש לנהוג בו בדיוק כפי שהייתם נוהגים עם כל ריצוף אחר – ניתן לשטוף אותו באמצעות סבון ומים, בדיוק כמו רצפת פורצלן, שיש או קרמיקה. זהו רק אחד מתוך שורה של יתרונות של הפרקט הפולימרי:

* כפי שכבר ודאי הבנתם, פרקט פולימרי יהיה עמיד במאת האחוזים בפני מים. בניגוד לשאר סוגי רצפות הפרקט שידועות כלא חובבות מים בעליל, כאן אין כל בעיה לשטוף את הרצפה במים וחומרי ניקוי.

* סוג זה של פרקט הינו עמיד בפני שחיקה ומפגעים נוספים והוא עמיד לאורך זמן רב. עובדה זו מצוינת מכיוון שאיננו מעוניינים בהשקעה לטווח הקצר, בעיקר לא כשמדובר ברצפה, שמשרתת אותנו לאורך שנים רבות, לעתים כל חיינו במידה ונשארנו להתגורר באותו בית.

* בדומה לשאר סוגי הפרקטים, גם כאן ההתקנה והפירוק פשוטים ומהירים. הדבר יהיה מועיל במיוחד כאשר חלילה אחד האריחים נפגע – אין צורך למהר להחליף את כל השאר, אלא רק את זה שנפגע.

* חשוב לציין שאמנם המחיר של פרקט זה יהיה מעט גבוה יותר, אבל האיכות שלו תהיה בהתאם. אם חפצה נפשכם במוצר עמיד לאורך זמן שישרת אתכם כהלכה, הפרקט הפולימרי הוא המוצר עבורכם.

למי זה מתאים?

פרקט יתאים לכל אחד ולכל חלל; לחדרי הבית השונים, למשרד, לבית העסק, למגרשי הספורט, חדרי הכושר ועוד. לכל אחד מהחללים השונים ניתן להתאים דוגמא שונה של פרקט מתוך שלל האפשרויות – פרקט ססגוני וצעיר לחדרי הילדים ופרקט יוקרתי לאזור הסלון. את ההתקנה ניתן לבצע בעצמכם אם תרצו, אך כדאי להיעזר לפחות בהתחלה בשירותיו של איש מקצוע מומחה על מנת לקבל הכוונה מתאימה ולהימנע מתקלות שעלולות לצוץ ככל שהתהליך מתקדם, ויוכלו לפגוע בתוצאות אליהן אתם מכוונים. מומלץ מאוד להתייעץ עם החברה אודות הפרקט שאתם מעוניינים בו, בכדי לבצע התאמה מלאה ומקצועית שתעניק לכם את המוצר הסופי שיענה על הדרישות שלכם.

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...