פרס הצטיינות ארצי לדוד אסרס מפ"ת

16/01/2017
חדשות מקומיות


ועדה של משרד החינוך בחרה בדוד אסרס מפ"ת כפעיל מצטיין ארצי לקבלת פרס התנדבות ותרומה לקהילה ע"ש אלעד ריבן ז"ל שנספה באסון הכרמל. 

דוד מתנדב 5 שנים במרכז הנוער עין גנים באגף חברה ונוער, ועבר יחד עם צוות המרכז תהליך ארוך שנים, ממקום של קושי רב בחייו ועד להובלת קבוצות מניעה לבני נוער בני גילו והתנדבות בקהילה.

דוד קידם פרויקטים ומיזמים שונים לטובת הנוער והקהילה ונחשב לחניך מוביל בעיר. בין המיזמים שלקח בהם חלק: סרטון שצולם לשינוי תודעה חברתית לקבלת האחר של אגף הנוער - "בואו נעשה את זה אחרת". סרטון שהגיע לתפוצה רחבה (מעל 3 מיליון צפיות ברשתות) וזכה בפרס עמותת אומ"ץ ומשרד החינוך.

גיא אליהו מנהל אגף חברה ונוער: "אנו באגף מאמינים בכל נערה ונער, ויודעים שכל אחד צריך רק מבוגר משמעותי שיזהה את החוזקות שלו ויעזור לו להגשים את עצמו. דוד אסרס מצא בית – במרכז הנוער, ואנו גאים בצוות המרכז שליווה אותו במשך חמש שנים עד למקום אליו הוא הגיע".

תהליך קבלת הפרס התקיים בשותפות אגף חברה ונוער עם המחלקה להתפתחות אישית ומעורבות חברתית באגף לחינוך על יסודי. אגף חברה ונוער הוא שהמליץ על דוד לפרס.

דוד יקבל את פרס "פעיל מצטיין ארצי" בטקס ארצי שיתקיים בתאריך 24.1.17 בחיפה, שישודר בשידור ישיר בטלוויזיה החינוכית, וייצג את העיר פתח תקוה בכבוד.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק פ"ת נטו

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...