פרסים לחיים חפר ובר לב

12/06/2017
חדשות


בתי הספר "חיים חפר" ו"בר לב" בשכונת אם המושבות פ"ת זכו לאחרונה בפרסים תחרות "דרך העדשה" בנושא זהירות בדרכים.

לא רוכבים על אופניים חשמליים עד גיל 16 - פרויקט חברתי ערכי של תלמידי חיים חפר - בית ספר לחיים שיח ותקשורת, זכה בפרס בתחרות "דרך העדשה."

שרית רוזנברג ממונה מחוזית זה"ב נגישות ואורח חיים בריא, מקס אבירם מנהל אגף זה"ב נגישות ואורח חיים בטוח, מנהלת חיים חפר נעמה גילאור, סגניתה ותלמידי מועצת התלמידים המייצגים את השכבה הזוכה (צילום: פולינה הדר)

"לא רוכבים על אופניים חשמליים עד גיל 16- כי החיים שלנו חשובים לנו יותר", את המסר החשוב הזה ביקשו שכבת ה' מבית ספר חיים חפר, בניהולה של נעמה גילאור, להעביר לכל התלמידים בבתי הספר בארץ.

הסרטון הופק במסגרת לימודי בטיחות בדרכים בכיתה ה' יסמין לבן. בפעולת בדיקה שהתבססה על  "חוכמת ההמונים" של אנשי הקהילה, נבחר הנושא "רכיבה על האופניים החשמליים" כבעייתי בין הנושאים. הרכיבה על אופניים חשמלאים בגיל הצעיר גם אינה חוקית וגם אינה בטוחה.

במסגרת הלימודים של חוקי התנועה ושל בעיות בטיחות ומוגנות התסריט נכתב. חלק מהתלמידים לקחו את תפקידי המשחק, אחרים היו על ההפקה. נראה שהכנה של סרטונים חינוכיים מהסוג הזה היא דרך נפלאה ללמוד את כל מה שחשוב בבטיחות בדרכים.

גם בית הספר בר לב בניהולה של דולי מוטולה זכה בתחרות "דרך העדשה" עם הסרט "תרופות של זהב".

בבית חינוך בר לב מסלולי חלו"ם - חשיבה למידה ומצוינות, ובהם לומדים ומתנסים בתכנים ותחומים שלא מתוך תחומי הדעת המונחים ממשרד החינוך. את המסלולים  בוחרים התלמידים  מתוך מאגר גדול. אחד המסלולים המבוקשים הוא קולנוע ותקשורת.

תלמידי ה-ו במסלול זה כתבו, צלמו, הפיקו והסריטו בהנחיית המורה שרה סלע  את הסרטון: "תרופות של זה"ב". הסרטון השתתף בתחרות סרטים "דרך העדשה" בנושא בטיחות בדרכים וזכה בתחרות. נציגי בתי הספר הוזמנו לירושלים לקבלת הפרס ביום רביעי 7.6.17.

כזכור לאחרונה גם תיכון טכנולוגי נעמת זכה בפרס הצטיינות ארצי בחינוך לזהירות בדרכים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק פ"ת נטו

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...