פרסום ראשון: שלמה ארצי יופיע באצטדיון בפתח תקווה

17/03/2016 | ניסים קלדרון
חדשות

חדשות טובות לבלייני העיר פ"ת: החל מהקיץ הקרוב האצטדיון יארח הופעות, חדר האוכל של קיבוץ גבעת השלושה הישן יהפוך למועדון לילה. קבלו את הפרטים המלאים.

חברים רבים של ראש העיר פ"ת איציק ברוורמן חוגגים בשעה זו את תחילת ההכנות לקראת חג הפורים, במפגש מרגש בבית המכונה "הנגרייה של ירחמיאל" ברחוב ליברכט בפ"ת. במהלך המפגש, בו בירך ראש העיר את החברים שהגיעו במצב רוח טוב, הוקרן על מסך ענק סרט על התפתחות העיר מאז נכנס ראש העיר לתפקידו לפני שנתיים וחצי.

המפגש הערב

ברוורמן ציין: "העבודה המושקעת לקידום העיר היא עבודה בה אני ראש העיר נותן את כל כשרונותיי ומאמץ רב שמגיע על חשבון הבית והילדים. במיוחד בימים שאני צריך לקבל החלטות שאני חייב להיות שלם עם עצמי לגביהן. אני חייב להיות בטוח שאני מקבל בדרך הנכונה והישרה את החלטותיי".

במהלך המפגש החברתי חשף ראש העיר לראשונה שחדר האוכל בקיבוץ גבעת השלושה הישן (מול יד לבנים) יעבור שיפוץ רציני והמקום יהפוך למועדון לילה בסגנון מועדון הזאפה בת"א, ויהיה מקום בילוי לתושבי העיר. בשורה זו לבלייני העיר התקבלה במחיאות כפיים.

בנוסף גילה ראש העיר כי אצטדיון ראש הזהב בפ"ת יהפוך מהקיץ הקרוב למקום בו יופיעו אמנים, כשהראשון ביניהם יהיה שלמה ארצי. יש למה לחכות!

לא רק כדורגל, גם הופעות אמנים

שתף ב-

תגובות

אז מי אמר שאין לנו ראש עיר מצויין.
אם אכן הדברים שאמר הערב ראש העיר ברוורמן ומופיעים בכתבה ,יתממשו. אני ומשפחתי נבחר באיציק ברוורמן כול חיינו.
יעקב גבאי - 17/03/2016
שתף ב שתף ב
פגישה
הייתי בפגישה רבת משתתפים ,,,,באווירה נפלא,,, מר ברוורמן איציק , נתן סקירה על כל מה שקורה בעיר,,,, בכל פינה יש חדש,,,,, אשר נראה במשך הזמן... הכל נכון,, בקיץ שלמה ארצי בא לעיר למגרש לשיר 25 שנים לא היה בעיר בהופעה. פתח תקווה על המפה בהרבה תחומים... אשרינו...... שזה ראש העיר שלנו.
תלמה שמשון - 17/03/2016
שתף ב שתף ב
מחזיק אצבעות לראש העיר.
מחזיק אצבעות לראש העיר על התוכנית והיוזמה להביא בקיץ הקרוב את הזמר שלמה ארצי להופעה באצטדיון בפ"ת. מקווה רק שהקנאה לא תסנוור את חברי האופוזיציה, והם ינסו להרים קשיים, ולשאול קושיות כהרגלם.
דוד יעקב - 18/03/2016
שתף ב שתף ב
עשיתם לי את הערב
היכן אני קונה כרטיסים?
אלייה צרדמן - 20/03/2016
שתף ב שתף ב
לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...