פרסום ראשון: אפרים טקה חתם בהפועל פ"ת לעונה

21/07/2015 | יהלי רואה
חדשות

חיזוק לקישור והחלק ההתקפי של מנחם קורצקי: אפרים טקה בן ה-26 חתם על חוזה לעונה אחת עם אופציה לעונה נוספת והגיב לראשונה לכחול אמיתי אחרי הסיכום: "ניתן מאה אחוז בכל משחק ומשחק במאבקי העלייה של הליגה הלאומית. באופן אישי ייקח לי קצת זמן להיכנס לכושר כי לא פתחתי את האימונים באופן מסודר עם הקבוצה, אבל אכנס לכושר ואשתלב כראוי בקאדר. הקהל של הפועל פ"ת הוא קהל מצוין ואני אהיה שמח לשחק עבורו".

הקשר/חלוץ החל להתאמן בהפועל בשבועות האחרונים כאשר הצוות המקצועי בחן את אופציית צירופו אל מול בעיית הכושר שלו. בסופו של דבר, התקבלה ההחלטה לבוא לקראת השחקן ולשלבו באופן אינטנסיבי כשעד תחילת העונה הוא אמור ליישר קו עם יתר השחקנים.

טקה מתנשא לגובה של 1.80 מטרים ושוקל 77 ק"ג. בעל עבר ברמה"ש בליגת העל, וכן בעפולה עמה הפעיל לחצי גמר גביע המדינה. הוא נבחן בספטמבר אשתקד בבית"ר ירושלים, אך עניינים פרוצדורליים מנעו צירופו לבירה.

מנכ"ל הקבוצה יורם עינב אמר הערב לכחול אמיתי: "הבאנו שחקן שמתאים מאוד לתוכניות המקצועיות של הפועל פ"ת, אפרים טקה. אנחנו בטוחים שהוא יהווה הפתעה נעימה ביותר מבחינת היכולת שלו על המגרש ויסייע לקבוצה לעלות בחזרה לליגת העל".

טקה מצטרף לשורת צירופים משמעות של הפועל: בן אזו'בל, בן מלכה, שון מלכה, גל בראל, גל מאיו ואחרים.

עם צירופו של טקה, לכחול אמיתי נודע כי המאמן מנחם קורצקי ועוזרו איציק שאקי קיבלו החלטה לדלל במעט את הסגל, והתפתחויות בנושא יהיו בימים הקרובים.

אמש התקיים אמש משחק האימון השני של הפועל פ"ת, הפעם מול הפועל ראשון לציון. הקבוצות נפרדו בתוצאה 2-2. להפועל כבשו גל מאיו ובן אז'ובל. ביום חמישי תקיים הקבוצה משחק אימון נוסף – הפעם מול היורדת השנייה מליגת העל, מועדון ספורט אשדוד. המשחק יתקיים באשדוד בשעה 18:00.

לכתבות נוספות על הפועל פ"ת בכחול אמיתי

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...