פרלמנט הנבחרים של פתח תקווה

19/06/2015
בידור ופנאי

זה הפך כבר לתופעה נפוצה בפתח תקווה - כל מפגש חברים בבית קפה, הופך מיד להיות "פרלמנט". אך יש "פרלמנט" ויש את הפרלמנט האמיתי של נבחרי ציבור המבטאים את ה-"קול של פתח תקווה".

פרלמנט "קול פ"ת" מתכנס בימי שישי בקפה "רולדין" באם המושבות החדשה. בין הנשנושים, עולים על שולחן הדיונים נושאים אקטואליים שקרו במשך השבוע בפוליטיקה, בתרבות ובספורט, בתיירות ובחינוך.

בין חברי הפרלמנט נמצאים דמויות מוכרות לציבור הפתח תקוואי כמו: אילנה פלדמן, עו"ד אדווה גל, ליאורה ליבוביץ', משה ספקטור, שלום קוטלר, איציק אדורם, הלל גרנות, דב טנצר, שוקי שדה, יגאל זבטי, זאב שטרן, אבנר ידידיה, בני שבתאי, ניסים קלדרון ועוד רבים וטובים מוותיקי ה"מושבה".

אין ספק שאת הרוח במפרשי הפרלמנט מניעים יקירי העיר, שלום קוטלר ואיש הגדרות והנתינה מכל הלב, איציק אדורם. יחד עם חבריהם הם יוצרים באלגנטיות את "ההצגה הטובה בעיר".

בתמונות, באדיבות ניסים קלדרון, חברים בישיבת פרלמנט "קול פתח תקווה":


שתף ב-

תגובות

הפרלמנט האמיתי
היה פרלמנט אחד ויחיד, כל השאר, תסלחו לי, זה חיקויים או 'ממשיכי דרך' ולא יותר. תחילת שנות ה-90, קפה המושבה במדרחוב, כל בוקר שישי, עיתונאים ופוליקאים מקומיים, בימים שהעיתונות המקומית עוד הייתה עיתונות. הרבה דברים קמו ונפלו בפרלמנט הזה, הרבה דברים שהגיעו לישיבות מועצה או לדפי העיתון לכתבות. כל מי שרץ לבחירות טרח להגיע לפחות כמה פעמים כדי להיראות וכדי להשמיע ולשמוע. אלו היו הזמנים האמיתיים. זה היה הפרלמנט האמיתי. אבל אז יום אחד סגרו את קפה המושבה...
צביקה - 27/06/2015
שתף ב שתף ב
לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...