פרויקט "מתנה לדורות"

27/01/2019 | מיכל נוימן
חדשות


"כשם שהאדם לא יכול לחיות ללא חלומות, הוא לא יכול לחיות ללא תקווה. אם חלומות משקפים את העבר, תקווה משקפת את העתיד"-  אלי ויזל, ניצול השואה וחתן פרס ישראל לשלום.

ה-27 בינואר נבחר ע"י האו"ם לציון יום השואה הבינלאומי כי הוא יום שחרור מחנה אושוויץ מידי הנאצים, וכחלק מהמאבק באנטישמיות ובדעות קדומות גזעניות.

דווקא בימים שנראה כי האנטישמיות מתגברת במדינות ובפלגים שונים ברחבי העולם זו האחריות של כולנו לעשות מאמץ עילאי על מנת לתעד את סיפורי הגבורה של ניצולי השואה שעדיין איתנו.

תיעוד ניצולי השואה והטמעת הסיפורים האישיים, העברתם לדורות הצעירים יותר, היא משימה בעלת ערך קדוש. מעבר לרמת הפרט בה הדור הצעיר חשוף לסיפורי הגבורה של סבם או סבתם, זה ברור שאלו הם סיפורי הגבורה של כולנו, אלו השורשים והבסיס לכל מה שיש לנו היום, וכמו כן זה מחזק ומגבש אותנו כיהודים בתפוצות.

ינאי רובחה, צלם בחסד, יודע בדיוק איך להעביר את הסיפור בתמונה מרגשת ,יזם את פרויקט 'מתנה לדורות' אשר מטרתו הנצחת ניצולי השואה ומשפחותיהם - הפרויקט ניתן בהתנדבות.

בדף הפייסבוק של הפרויקט ניתן לראות תמונות מרגשות עד דמעות, בהן תחושה של תקווה וגאווה, ובעיקר מכניס לפרופורציות ורצון להנחיל את סיפורי האומץ והתקומה לילדינו.

לפרטים ויצירת קשר:

http://www.rubaja.com/forgenerations?fbclid=IwAR1-5sT5Xq61hc6zs0uKqD854gvJcRNfoci3ptynZONZgu54q9vDnubCcHs

https://www.facebook.com/dorotgift/?epa=SEARCH_BOX

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...