פסטה פנה - האופציה הכי טובה שיש

19/09/2019
אוכל ובישול


יש הרבה דברים נפלאים שהאיטלקים הביאו לעולם, אך אין עוד מוצרים נהדרים כמו פסטה פנה (PENNE). לכן, אם גם אתם אוהבים לאכול מידי פעם פסטה ואתם מחפשים פתרונות אחרים מעבר לספגטי, ברור מדוע פסטת הפנה זה משהו שאתם חייבים להכיר. אם יצא לכם להיות באיטליה ולהזמין באחת מהמסעדות הנהדרות שיש בארץ המגף מנת פסטה, אתם בוודאי יודעים שמדובר על עולם ומלואו. מבחינת האיטלקים, כל סוג של פסטה הולך עם רוטב מסוג אחר ולכן, אם ניתן לגוון מידי פעם ולרכוש פסטת פנה נהדרת, למה שלא תעשו זאת?

איך לבחור איזו פסטה פנה כדאי לקנות?

מה שלא כל הישראלים יודעים, זה שאפילו אם מדובר על פסטה פנה, הרי שיש מגוון רחב של אפשרויות. לכן, אם אתם עומדים להשקיע ברוטב שאתם מכינים לפסטה ואם אתם רוצים ליהנות מתוצאה טעימה במיוחד, ברור מדוע עליכם להשקיע גם בבחירת הפסטה הנכונה. זה אומר שבין אם אתם רוצים לקנות פסטת פנה ובין אם אתם מעדיפים אופציות אחרות, שווה לברר:

* איזו חברה ייצרה את הפסטה?

* האם מדובר על פסטה מקמח מלא?

* האם האיטלקים ממליצים על סוג הפסטה שאתם עומדים לקנות?

* האם חברה איטלקית עומדת מאחורי ייצור הפסטה?

אין ויכוח על כך שהיום אתם יכולים לקנות גם פסטה פנה, ופסטה בכל צורה אחרת, שיוצרה על ידי חברה ישראלית, אך לא בטוח שזה יספק אתכם. אין מה לעשות, שכן בסופו של דבר, יש דברים שהאיטלקים פשוט עושים יותר טוב, ואין ספק שפסטה זה אחד מהם. לכן, אם אתם כבר משקיעים, למה שתתפשרו על פסטה שלא תהיה מספיק טוב? כך או כך, יש עוד נקודה אחת חשובה שכדאי לקחת בחשבון: הוראות היצרן. ממש כפי שלרכבים יש הוראות יצרן, כך קורה גם לגבי פסטה. משמעות הדברים היא שהם היצרן מבקש לבשל את הפסטה 8 דקות, זה בדיוק מה שצריך לעשות, לא יותר ולא פחות.

איפה קל ונוח לקנות פסטה?

זה לא משנה איזה סוג של פסטה אתם רוצים לקנות וזה אפילו לא חשוב איזה סוג של רוטב אתם רוצים להכין. מה שבטוח זה שרכישת הפסטה מעכשיו צריכה להיות כמה שיותר נוחה, וזה נכון על אחת כמה וכמה אם אתם מנהלים מסעדה. אם יש לכם מסעדה, או בית קפה, שחלק מהמנות בו כוללות פסטה, ברור שאתם רוכשים את המוצר הזה על בסיס קבוע ולכן זה צריך להיות נוח. קניה נוחה היא, בין היתר, קניה זולה, ולכן בהחלט שווה לכם לבדוק את האפשרות של רכישה באינטרנט. למה אתם צריכים לצאת מהבית כדי לבצע את הרכישה אם ניתן לקנות הכול אונליין? זה לא משנה אם אתם קונים חבילה אחת או מאה, כי אונליין זה זול ונוח במיוחד.

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...