פיגומים - מי צריך אותם ולמה?

25/10/2017
נדל"ן

פיגומים הם סוג של מבנים זמניים, המיועדים לסייע לפועלי בנייה להגיע למקומות גבוהים ולהשלים את עבודות הבניה בנוחות רבה יותר, ובביטחון רב יותר. פיגומים שימשו את עובדי הבניין מאז ומתמיד, אך כמובן כי עם הזמן הם שודרגו והפכו להיות הרבה יותר חזקים ובטוחים.

אם אתם עומדים להתחיל בפרויקט בנייה, אם בבניין שלכם מבצעים עבודות תמ"א 38 ואתם רוצים להתכונן לקראתו או שמכל סיבה אחרת אתם מחפשים מידע מקצועי על פיגומים, הגעתם אל המקום הנכון. קראו את המאמר עד תומו ותוכלו לדעת יותר על הנושא.

מי זקוק להתקנת פיגומים?

כמובן, השימוש הנפוץ והמוכר ביותר שאנחנו מכירים של פיגומים הוא בעבודות בנייה, אך ישנם עוד ענפים רבים בהם ניתן לראות שימוש בפיגומים על מנת להגיע לתוצאות טובות, ולא רק בעבודות בניה ושיפוצים. לדוגמא:

        חברות ניקיון מקצועיות משתמשות לעיתים בפיגומים כאשר יש צורך לבצע ניקוי מסיבי וייסודי של חלונות מהצד החיצוני של הבניין, בכדי שעובדי הניקיון יוכלו לבצע עבודה בטוחה ויסודית כמה שרק אפשר.

        צבעיים משתמשים בפיגומים כאשר יש להם צורך בצביעה חיצונית של בניינים כמו בנייני מגורים ישנים. כך יכולים לעבוד במקביל על כל הצדדים של הבניין ובאופן בטיחותי ונוח על מנת להגיע לצביעה אחידה וטובה מכל כיוון.

        רשויות עירוניות משתמשות לעיתים בהתקנה של פיגומים לטובת התקנת פרסומות שונות, דגלים או קישוטים שונים ברחבי העיר. במיוחד במקומות בולטים וגבוהים במיוחד.

מה חשוב לקחת בחשבון לפני התקנה של פיגומים?

פיגומים משמשים לצורך ביצוע עבודה קלה ובטוחה, אך הכל תלוי בצורת ההתקנה של הפיגומים, העצים מהם מכינים את הפיגומים ואנשי המקצוע העובדים עליהם. חשוב מאוד להקפיד על הזמנה של פיגומים מחברות מקצועיות המכירות היטב את התחום ויש להן ניסיון בו. חברות שיכולות לבצע התקנה איכותית, להקפיד על שימוש בעצים איכותיים וטובים והתקנה תוך הקפדה על כללי בטיחות מחמירים כך שאנשי המקצוע יוכלו לעלות על הפיגומים ללא כל חשש, והעוברים והשבים לא יסכנו את עצמם.

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...