פארק החינוך בפ"ת - אירוע ענק בחנוכה

04/12/2017
חדשות


משרד החינוך בשיתוף עיריית פתח תקוה יקימו במהלך דצמבר "פארק חינוך" ייחודי לרגל חגיגות ה-70 למדינת ישראל.

"כולנו אור איתן" בכיכר המייסדים - מדובר במתחם תערוכה אינטראקטיבית, המתקיים בשבע רשויות נבחרות, הכולל שבעה חללים המעוצבים לפי שבעה עשורים. עם הכניסה לחלל התערוכה יוזמנו המבקרים לחוויה ייחודית - מסע בזמן!

לכל אירועי חנוכה בפ"ת – לחצו כאן

במהלך המסע בזמן שיתקיים בפארק החינוך תוזמן כל המשפחה לחוויה משותפת ומיוחדת הכוללת מעבר בין עשורים, תוך ביצוע משימות ופתרון חידות. במהלך החוויה יעברו המבקרים בין שני מתחמים: מתחם ראשון בו המשתתפים יצאו למסע מיוחד בין שבעת העשורים ובין הניסים והנפלאות של מדינת ישראל, ובמתחם השני יעברו המבקרים בכל אבני הדרך של מדינת ישראל משנת 1948 ועד 2050 העתידית.

עוד בפארק החינוך מופע בימתי עוצר נשימה "בקצב הזמן" של להקת טררם, הופעה של להקות נוער מקומיות (17:00-16:00), הדלקת נרות חגיגית ומופע מרכזי של כוכב הנוער אדיר גץ (בשעה 17:00), מתחם VR (virtual realty) בו "יטוסו" המשתתפים בטיסה מיוחדת בשמי הארץ ובסיומה יענו על חידון טריוויה קצר, סדנאות יצירה, משחקי צל אינטראקטיביים, תערוכה אינטראקטיבית – 70 שנה לישראל, מסיבת אוזניות, חדר בריחה, מתחם ג'ימבורי ועוד.

ראש העיר איציק ברוורמן: "השנה אנו מציינים 70 שנה להקמת מדינת ישראל ו-140 שנה לייסודה של המושבה פתח תקוה וזוהי הזדמנות מצוינת לילדים ולבני הנוער ללמוד על העבר באופן חוויתי, מרתק ומעורר השראה. אני מודה למשרד החינוך על היוזמה וההפקה המיוחדת ולאגף חברה ונוער על הסיוע ושיתוף הפעולה, ומזמין את כל הציבור לבוא וליהנות".

אורנה דוידאי סגנית רה"ע וראש אגף חברה ונוער: "אני שמחה על שיתוף הפעולה בין משרד החינוך לעירייה. כל השנה אנו עובדים בחינוך הבלתי פורמאלי על הקניית ערכים של אהבת הארץ ואירוע זה מגיע כאירוע הדגל לכך. אני גאה בנוער שלנו ובפעילות אגף הנוער בניצוחו של גיא אליהו על העבודה הקשה לאורך כל השנה".

האירוע ביוזמת משרד החינוך ובשיתוף אגף חברה ונוער בעיריית פתח תקוה, יתקיים בחנוכה, יום חמישי 14.12.2017 בכיכר המייסדים, בין השעות 18:00-9:00. הכניסה חופשית (המופע של להקת טררם – "בקצב הזמן" יתקיים בשעות: 11:00, 12:00, 13:00). 

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...