עשרת הדברות של האנושות החדשה

03/09/2016
חדשות


ספר חדש יצא בימים אלו - "עשרת הדברות" של האנושות החדשה. לקט תקשורים ושיחות עם הכהן הגדול אדמה המעביר בצורה אנרגטית וסוחפת את עשרת הדברות של האנושות החדשה. הספר מזמין את הקוראים למסע של שיח ולמידה להכרת האני הפנימי שלהם.

בימים אלו, של מעבר אנרגטי מעידן אחד לעידן חדש בחרו המחברות, איילת סגל ונורית טבנקין, מ-TELOS ישראל, להוציא את הספר לאור, מתוך מטרה לסייע לכולנו להתחבר ולבצע את המעבר האנרגטי העדכני. בספר מתואר מעמד הר סיני המחודש והדיברות החדשות הניתנות לנו בתוספת לקיימות.

בין הדיברות החדשות: היה מודע לביטוי האלוהות שהנך והקדש את ישותך למטרה זו, היה מודע לחשיבה, מילה ומעשה, היה הלב המקודש, דבר ופעל מתוך רגישות לבך, היה מודע לחשיבה מילה ומעשה, בחר להיות אחד עם תודעת הרב ממדיות, שחרר את השיפוטיות, התמסר לנדרים המקודשים, דבר בעדינות, ענווה ומליבך, הגשם את התכנית האלוהית שלך.

בנוסף מתואר בספר, מסע אל הנפש פנימה. כולנו מכילים חלקיקי האלוהות בתוכנו. הספר מאפשר לכל אחד להתחבר באמצעות ליבו אל הרכיב האלוהי וממנו לקבל ולתת. החווים את החוויה התקשורית באמצעות הספר, יחושו שינוי אנרגטי שהוא למעשה שינוי בDNA - שלהם. הספר מביא את הקורא להתחבר אל ערכים אוניברסליים של שמירה איכות החיים ואיכות הסביבה, הקשר בין אנשים ואהבת החי.

לדברי סגל, הבריאה וחוקי הבריאה מדברים על ההכרה הראשונה בהיותנו בוראים בעצמנו. ביכולתנו להביא טוב לעולם, מתוך היכולת לשנות דברים בכח המחשבה.

עוד הוסיפה סגל כי הידע לספר התקבל כולו בתקשור ובעקבות המסע להר השאסטה בארצות הברית.

טלוס למוריה הינה השלוחה הרשמית בישראל של ארגוני טלוס העולמיים הפועלים למען הארת האנושות, בשאיפה להגיע לעולם בו שוררים אחדות, שלום שלווה הרמוניה אהבה ללא תנאי, עולם בו קיימת אחדות בין כל הגזעים, האומות והדתות בעולם בו כולנו מהווים משפחה אחת גדולה.

ניתן לרכוש את הספר בכל חנויות הספרים במחיר 77 ₪ או בקניה ישירה באתר טלוס למוריה ישראל. 

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...